Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Грантовий конкурс соціальних проектів від Фонду "Монсанто"


Міжнародний Фонд “Монсанто” проводить черговий цикл прийому пропозицій проектів від недержавних організацій для надання грантів, які спрямовані на поліпшення життя людей у сільських громадах.

В Україні пропозиції приймаються за такими напрямками:
а) освітні проекти, спрямовані на покращення освіти у сільських громадах (у тому числі, за рахунок підтримки шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм);
б) забезпечення критичних потреб громад (у тому числі, допомога у вирішенні проблем санітарії, доступу до чистої води, громадської безпеки та різноманітних інших місцевих потреб).

Заявки на отримання грантів приймаються у період з 1 липня до 31 серпня 2014 року лише за запрошенням, яке можна отримати через он-лайн форму за посиланням: http://www.monsantofund.org/about/contact, надіславши опис організації та короткий опис проекту англійською мовою. У разі зацікавлення у підтримці проекту, представник Фонду надасть код запрошення. Грантові заявки та усі необхідні супровідні документи повинні бути перекладені на англійську мову та подані он-лайн (форма заявки та інструкція до її заповнення знаходиться за посиланням: http://www.monsantofund.org/grants/international у рубриці “Preview Application”).

Проекти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії “Монсанто”. Проектна діяльність має бути розрахована на період до 12 місяців, а розмір гранту повинен складати не менше 25 тис. доларів США.

Організації-заявники повинні бути зареєстровані принаймні за два роки перед поданням заявки та повинні надати підтвердження проведення нещодавнього зовнішнього аудиту фінансів організації за стандартами, прийнятими у США. У випадку відсутності підтвердження аудиту, організація може подавати заявку лише на гранти розміром 25 тис. доларів США і повинна забезпечити проведення такого аудиту протягом шести місяців з початку реалізації проекту.

З детальною інформацією щодо даного Грантового конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Фонду “Монсанто” у рубриці “Grants”, підрубриці “International” (http://www.monsantofund.org/grants/international) або звернувшись до координатора програм соціальних інвестицій “Монсанто Україна” Юлії Тірошко (e-mail: info.ukraine@monsanto.com).
 

Інформаційні послуги