Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо продовження проведення тренінгів “Active Citizens Ternopil”


 

Громадські організації “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” і “Молодіжний центр розвитку “МІСТ” у рамках програми Британської Ради “Активні громадяни” у вересні продовжують організацію тренінгів для ознайомлення громадських активістів з особливостями написання успішних соціальних проектів, реалізація яких здатна покращити життя конкретних місцевих громад, а також з можливістю отримання міні-грантів від Британської Ради на їх реалізацію.

До участі у тренінгах запрошуються активні члени громадських організацій, учнівські та студентські активісти, бізнес-партнери, а також свідомі й небайдужі мешканці територіальних громад області, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери.

Тренінги відбуватимуться систематично, як тільки набиратиметься група з 15 бажаючих, у приміщенні Фундації “Справа Патріарха Йосифа” за адресою вул.Листопадова, 7 у м.Тернопіль. Зареєструватися на участь у тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https: //docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P 0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів можна отримати у додатку, а також у співорганізаторів програми “Активні громадяни” Марти Томахів (тел.: (096) 655-55-25, e-mail: martusya.kvitka@gmail.com), Мар’яни Гевко (тел.: (096) 506-67-07, e-mail: gevko_m@ukr.net) і Христини Білої (тел.: (098) 491-14-51, e-mail: mcr.mist@gmail.com).

 

 

Програма Британської Ради “Активні громадяни”

 

“Активні громадяни” (Active Citizens) – програма Британської Ради (British Council), орієнтована на формування лідерського потенціалу у соціальній сфері, та покликана сприяти розвитку навичок соціальної відповідальності й міжкультурного діалогу як базових якостей лідера ХХІ століття. Проект стартував в 2009 році, і на даний момент реалізується у більш ніж 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальному розвитку, головною рушійною силою якого є самі громади. Програма “Активні громадяни” заохочує членів громад самим брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби, зміни та забезпечення сталого розвитку, й передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Мета проекту у Тернопільській області – залучити до співпраці активних членів громадських організацій, учнівський та студентський актив, бізнес-партнерів, свідомих та небайдужих жителів міст, містечок та селищ нашого регіону, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.

У Тернопільській області програму здійснюють випускники тренінгу для фасилітаторів “Активні громадяни” Британської Ради із організацій “Національна скаутська організація України “ПЛАСТ” та “Молодіжний центр розвитку “МІСТ”.

 

У рамках Програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти обсягом до 500 фунтів. Проте успіх у донорських організаціях будуть мати ті проекти, які не орієнтуються лише на отримання цих коштів, а показуватимуть власний внесок авторів проекту і бачення, де можна залучити додаткові ресурси. Як показує статистика, кожний третій проект є профінансований іноземними донорами, а ще в частині проектів долучаються партнери на місцях.

Учасники тренінгу отримають сертифікат від Британської Pади, матимуть змогу отримати нові знання та навички у реалізації некомерційного проекту соціальної дії у своїй громаді з можливістю отримання міні-гранту від Британської Pади на здійснення цього проекту.

Група учасників не може перевищувати 30 осіб, тож якщо бажаючих буде більше, організатори оголосять про додаткові тренінги. Навчання відбудеться за адресою: Листопадова, 7 з 9 до 17 години. Зареєструватися на участь в тренінгу можна шляхом заповнення анкети у спільноті “Active Citizens Ternopil” у соціальній мережі Facebook або через он-лайн-форму: https://docs.google.com/forms/d/168AaOy_3ogljJ9h3antgF_jG5P0FJhQzsA7uja4dLWQ/viewform.

Якщо у Вас виникають труднощі із заповненням ґуґл-форми, завантажте анкету, заповніть її та надішліть на адресу mcr.mist@gmail.com із позначкою “Активні громадяни_заявка”.

 

Організація проведення тренінгів у Тернополі здійснюється за підтримки Департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Школи молодої еліти, мережі друку “Паперівка”, кафе “Зупинка” (с.Озерна). Інформаційний партнер – Тернопільський прес-клуб.

 

 
 

Інформаційні послуги