Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо Програми національних обмінів між регіонами України


З метою сприяння всебічній співпраці соціально-активних громадян на міжрегіональному рівні Центром культурного менеджменту (Львів) за фінансування Національного фонду підтримки демократії (NED, США) з 1 жовтня 2015 року розпочато в Україні річну Програму національних обмінів для активних громадян (далі – Програма).

До участі у даній Програмі запрошуються молодіжні лідери, активісти, громадські та культурні діячі, соціально активні люди, митці, журналісти, блогери, вчителі, викладачі, підприємці та інші активні громадяни.

Перелік можливих заходів додається. Усі учасники програми мають бути зареєстрованими користувачами Платформи національних обмінів (obminy.org.ua), де вони матимуть змогу анонсувати заплановані події та підсумовувати їх результати.

Основним критерієм відбору є якість пропонованих проектів та їх потенційний вплив на переосмислення подій в країні. Передбачається фінансова підтримка 50 обмінів тривалістю 5-7 днів. Максимальна сума гранту – 6000 грн., що включає витрати на дорогу, проживання та кошти, пов’язані з реалізацією пропонованих проектів.

Для участі у даній Програмі необхідно надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу: obminy@kultura.org.ua. Конкурсний відбір триватиме постійно з 01 жовтня 2015 року до 01 вересня 2016 року.

Детальнішу інформацію щодо даної Програми можна отримати у додатках, на веб-сайті Центру культурного менеджменту (http://www.kultura.org.ua/?p=1058), а також надіславши ваші запитання на e-mail: obminy@kultura.org.ua).
 

Інформаційні послуги