Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо грантів ГІФ з підтримки соціальних інновацій


 З метою покращення життя і можливостей мільйонів людей у світі, що розвивається, Глобальний інноваційний фонд (далі – ГІФ) приймає заявки на гранти по проектах з підтримки інноваційних способів вирішення глобальних проблем розвитку, з акцентом на бідні та вразливі прошарки суспільства. До участі у даному відборі запрошуються соціальні і комерційні підприємства, некомерційні організації, державні установи й дослідники, які працюють у відповідних секторах економіки (перелік додається). ГІФ надає гранти, позики та інвестиції в акціонерний капітал у сумі від 50 тис. до 15 млн. дол.

Відбір заявок відбуватиметься у три етапи: 1. Попередній етап – аплікант повинен зареєструватися на сайті ГІФ (http://www.globalinnovation.fund/user/register?destination=application/start) і подати резюме бізнес-плану або проектну пропозицію. 2. Основний етап – відібрані заявники будуть запрошені до подання детальнішої інформації щодо пропонованих проектів.

3. Остаточний етап – підписання грантового договору з реалізації проекту. Немає кінцевого терміну подання заявок, відбір заявок здійснюється постійно.Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати у додатку та на веб-сайті Глобального інноваційного фонду (http://www.globalinnovation.fund).
 

Інформаційні послуги