Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Конкурс проектів регіонального розвитку за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС


 

Планом заходів на 2015-2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 821, передбачено фінансування програм (проектів) регіонального розвитку у рамках Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Обласна державна адміністрація до лютого 2016 року повинна подати у Мінрегіон України на конкурсний відбір проекти регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС, розроблених відповідно до завдань Державної стратегії регіонального розвитку України на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2015 р. № 385.

У зв’язку з цим, пропонуємо розробити проектні ідеї для подальшої реалізації проектів, що відповідатимуть завданням згаданої Стратегії, зокрема за такими напрямами:

- інноваційна економіка та інвестиції;
- сільський розвиток;
- розвиток людського потенціалу;
- розвиток туризму;
- загальноукраїнська солідарність.
При цьому, реалізація програм і проектів регіонального розвитку має сприяти підвищенню конкурентоспроможності та єдності регіонів, у тому числі створенню додаткових постійних робочих місць, збільшенню частки інноваційної продукції у загальному обсязі промислової продукції регіону, підвищенню продуктивності праці та виробництва, енергоефективності та ресурсоефективності, підвищенню якості послуг та стандартів життя населення.
Проектна ідея повинна вирішувати глобальні проблеми області в цілому або декількох її районів.

Пропозиції просимо надати у департамент економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації у паперовому і електронному вигляді (e-mail: invest_toda@ukr.net) до 25 листопада 2015 року за формою, що додається.

Перелік проектних ідей регіонального розвитку на конкурсний відбір проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС у 2016 році

у ____________ районі/місті

Назва проектної ідеї

Ініціатор проекту

Короткий зміст та заходи, що реалізуватимуться у рамках проекту

Оціночна вартість проекту (тис. грн.)

Очікуваний термін реалізації проекту

Очікуваний результат від реалізації проекту

1

2

3

4

5

6

7

              

Інформаційні послуги