Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Щодо грантів ГІФ з підтримки соціальних інновацій


 

На виконання листа обласної державної адміністрації департамент агропромислового розвитку доводить до відома голів районних державних адміністрацій та керівників провідних сільськогосподарських та переробних підприємств  інформацію про ГІФ (Глобальний інвестиційний фонд). З метою покращення життя і можливостей мільйонів людей у світі, що розвивається, Глобальний інвестиційний фонд приймає заявки на гранти по проектах з підтримки інноваційних способів вирішення глобальних проблем розвитку, з акцентом на бідні та вразливі прошарки суспільства.

До участі у даному відборі запрошуються соціальні і комерційні підприємства, некомерційні організації, державні установи й дослідники, які працюють у відповідних секторах економіки. ГІФ надає гранти, позики та інвестиції в акціонерний капітал у сумі від 50 тис. до 15 млн. дол.

Відбір заявок відбуватиметься у три етапи:

1.           Попередній етап – аплікат повинен зареєструватися на сайті ГІФ            (http://www.globalinnovation.fund/user/register?destination=application/start) і подати резюме бізнес-плану або проектну пропозицію.

2.           Основний етап – відібрані заявники будуть запрошені до подання детальнішої інформації щодо пропонованих проектів.

3.           Остаточний етап – підписання грантового договору з реалізації проекту.

Відбір заявок здійснюється постійно, немає кінцевого терміну подання заявок. Детальнішу інформацію щодо даного Проекту можна отримати на веб-сайті Глобального інвестиційного фонду (http://www.globalinnovation.fund).
 

Інформаційні послуги