Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ


 

Оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, якості наданих послуг громадянам України.   

Для кращого обслуговування громадян Пенсійним фондом України запроваджується нова система централізованого призначення та виплати пенсій, що є черговим кроком до введення пенсійної реформи в дію.

Основна перевага централізації полягатиме в тому, що пенсіонер матиме змогу на власний розсуд вибрати будь-яке управління Фонду в межах області для призначення пенсії. Автоматизована обробка даних і документів із забезпеченням доступності громадян до послуг дасть змогу не лише  відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростить процедуру прийому та обслуговування громадян. Крім того, на основі  сканованих документів, формуватиметься пенсійна справа, що скоротить процедуру призначення пенсійних виплат.

Така система буде єдиною для всіх управлінь Фонду, захищеною за сучасними стандартами.

Запровадження системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій - питання не тільки зручності, сучасності та доступності. ЇЇ запровадження має стати ще одним додатковим стимулом до  легалізації заробітних плат. Ми наголошуємо людям, що вони самі мають стежити за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків.

 Для того і створений в Пенсійному фонді України веб-портал, щоб кожен працюючий міг стежити і тиснути на роботодавця, а пенсіонер міг переглянути свою пенсійну справу.

Пенсіонерам хвилюватися не варто. Зміст і якість послуг Пенсійного фонду, фінансування та виплата пенсій проводитимуться у звичному режимі та вчасно.
 

Інформаційні послуги