Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про внесення змін до рішення сільської ради від 09.06.2015 року №187 «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю та надання пільг із сплати земельного податку на території Увислівської сільської ради».


                                                           

                                     УВИСЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГУСЯТИНСЬКИЙРАЙОН ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

Сьоме скликання     

11 сесія

           Рішення

від  08 лютого 2017 року                                                                   № 91                                                                                                                                                                

 

 Про внесення змін до рішення сільської ради від 09.06.2015 року №187

«Про встановлення податку на майно в частині плати за землю та надання пільг із сплати земельного податку на території Увислівської сільської ради».

 

 

Заслухавши і обговоривши інформацію сільського голови Ковальчука В.В., керуючись п. 24, ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України від 20.12.2016 року №1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», сільська  рада:

ВИРІШИЛА:

1.     Внести зміни у додаток до рішення сільської ради №187 від 09.06.2015 року «Положення про податок на майно» (в частині плати за землю), зокрема:

п.4.1 викласти у слідуючій редакції:«Встановити ставки земельного податку на земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження) у розмірі відсотків від їх нормативної грошової оцінки:

для фізичних осіб:

-         для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд – 0,03 відсотка;

-         для ведення особистого селянського господарства – 0,3 відсотка;

-         для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельні ділянки (паї) – 0,8 відсотка;

-         інші земельні ділянки – 1 відсоток;

-         за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких не проведено у розмірі 3 відсотки від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

 

для юридичних осіб:

-         за земельні ділянки під житловою і нежитловою забудовою – 0,5 відсотка;

-         сільськогосподарські угіддя – 1 відсоток;

-         інші землі 3 відсотки;

-         землі загального користування – 1 відсоток..

 

п.4.3 викласти у слідуючій редакції: «Встановити ставку земельного податку для юридичних осіб за земельні ділянки, які розташовані за межами населеного пункту, нормативно-грошову оцінку яких не проведено  у розмірі 4 відсотки, для сільськогосподарських угідь 1 відсоток, а для фізичних осі (земельні ділянки (паї) – 0,8 відсотків.

 

п. 11.5 викласти у слідуючій редакції:«Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди. Річна сума платежу не може бути меншою розміру земельного податку, встановленого для відповідної категорії земельних ділянок на відповідній території і не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

 

2.     Секретарю сільської ради оприлюднити дане рішення на сайті Гусятинської районної державної адміністрації та направити в Гусятинське відділення Чортківської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, торгівельного обслуговування, транспорту, зв’язку, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Сільський голова                                          В.В. КОВАЛЬЧУК
 

Інформаційні послуги