Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

31.07.2017р. Робота Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за квітень-червень 2017 року


 

 

Робота Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за квітень-червень 2017 року була спрямована на виконання завдань, визначених Пенсійним фондом України та планом роботи, сформованим відповідно до Основних Пріоритетів діяльності Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області на 2017 рік, щодо:

своєчасного призначення, фінансування і виплати пенсій, забезпечення додержання пенсійного законодавства;

подальший розвиток пенсійної системи, зміщення її фінансової стабільності;

покращення якості обслуговування громадян;

– удосконалення системи функціонування та надання послуг, підвищення прозорості пенсійної системи.

Основним підсумком роботи Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області є забезпечення своєчасного та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат 34618 пенсіонерам. З урахуванням авансової виплати пенсій на липень 2017 року на зазначені цілі спрямовано 55730,18 млн. грн..

Загальна сума видатків на виплату пенсій квітень-червень 2017 року склала 55896,8 тис. грн..

Середній розмір пенсійної виплати по об’єднаному управлінні станом на

1 липня цього року становить 1554,98 грн..

За своїм вибором 22331 пенсіонерів отримують пенсії через 64 виплатних об'єктів поштового зв'язку Тернопільської дирекції Українського державного підприємства "Укрпошта", а 12218 пенсіонерів – через вкладні рахунки в 6 банківських установах.

Протягом першого півріччя призначено 614 нових пенсійних справи  та проведено 1949 перерахунків.

У звітному періоді оподатковувалось 7 пенсійних виплат. До державного та місцевих бюджетів у вигляді податку спрямовано  24,6 тис. грн.

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб,  відповідно  до  Закону  України  «Про державний бюджет на 2017 рік»  з

1 травня поточного року проведені перерахунки пенсій. Перерахунок здійснили в автоматичному режимі.

Найбільш ефективним шляхом покращення фінансового стану Пенсійного фонду України є підвищення розміру заробітної плати та здійснення комплексу заходів з її легалізації.

Протягом трьох місяців поточного року 186 платників виплачували  заробітну плату в мінімальному розмірі або менше мінімального розміру. Чисельність платників всього становить 4008, з них юридичних осіб – 756, фізичних осіб – 3252, платники спрощеної системи – 1807.

Продовжується робота по виконанню Плану заходів щодо координації спільних дій по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників. Щомісячно до органів Державної фіскальної служби та до органів Державної служби з питань праці надається інформація по підприємствах, де виплата заробітної плати проводилася у розмірі нижче встановленого мінімального розміру, та де з тих чи інших причин порушувалось чинне законодавство. За результатами опрацювання інформації органів Фонду, управлінням Держпраці у Тернопільській області проведено перевірку 1 страхувальника, встановлено порушення по 1 застрахованій особі, складено 1 протокол щодо застосування адмінштрафів, накладено штрафних санкцій на суму 0,5 тис. грн.

За квітень - червень поточного року до бюджету Фонду надійшло 46328,75 млн. грн., з яких:

591,8 тис. грн.– власні надходження;

45736,95 тис. грн. або 118,4% - кошти по перерозподілу надходжень частини єдиного внеску, розподіленої на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Одним із основних завдань роботи було погашення заборгованості по платежах. Станом на 1 липня 2017 року заборгованість по страхових внесках складає 1251,2 тис. грн. та зменшилась протягом І півріччя на - 0,1 тис. грн.

З метою погашення заборгованості органами Пенсійного фонду України в області вжито ряд комплексних заходів.

Всі суми боргу охоплені заходами стягнення та знаходяться на виконанні в органах Державної виконавчої служби.

З метою стягнення заборгованості органами Фонду в області подано 11 позовних заяв в суд на загальну суму 126,7 тис. грн.

За рішеннями судів надійшло 3,4 тис. грн.

За І півріччя 2017 року від органів Державної виконавчої служби надійшло 4,7 тис. грн. Залишаються невиконаними 49 документів на суму 1 млн. 327,4 тис.грн.

Одним із важливих напрямків роботи залишається контроль цільового використання коштів Пенсійного фонду.

Протягом квітня-червня в Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області активно працювали у напрямку масової комунікації. Розроблені та затверджені Плани заходів з реалізації Стратегії розвитку комунікацій, якими визначено конкретні заходи, терміни їх виконання та критерії оцінки.

Серед пріоритетних завдань об’єднаного управління зазначено ведення інформаційної компанії серед населення, трудових колективів.

Упродовж квітня-червня 2017 року проведено 4 прес-конференції, 60 зустрічей з населенням, 14 засідань круглого столу, 4 флешмоби, 13 брифінгів, опубліковано 6 матеріалів на сторінках друкованих видань, 168 – на офіційних сайтах Теребовлянської РДА та Гусятинської РДА  державних органів.

Особлива увага приділяється організації роботи щодо підвищення якості обслуговування громадян. В Теребовлянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області  діють громадські приймальні за принципом «єдиного вікна»: у Теребовлянському відділі обслуговування громадян та в Гусятинському відділі обслуговування громадян працюють 11 кваліфікованих спеціалістів.

Послугами таких приймалень скористались понад 13350 громадян. Середнє навантаження на одного працівника в день 12  послуг.

За звітний період надійшло 548 звернень громадян, з них 19 – письмових, 197 – на особистому та виїзному прийомі, 6 – з Урядового контактного центру. На усі звернення надані відповіді у терміни, передбачені чинним законодавством.

До Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та підвідомчих управлінь надійшло 42 запити на публічну інформацію. На всі запити надано кваліфіковану відповідь та строк їх розгляду не перевищує 5 робочих днів.

            Завдяки функціонуванню ВЕБ-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України громадяни області мають змогу подавати звернення  з індивідуальних питань в електронному форматі. Користувачами  ВЕБ-порталу на звітну дату є 332 особи.

7 липня цього року Правління Пенсійного фонду України своєю постановою затвердили Критерії за якими здійснюється оцінка ефективності роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України, та Порядок проведення оцінки результативності роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України.

Документ розроблено з метою оцінки ефективності роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України на підставі визначених показників діяльності, статистичних і звітних даних та оцінку рейтингу результативності шляхом порівняння розрахункових показників цієї діяльності.

Теребовлянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області і надалі буде спрямовувати свою діяльність на забезпечення виконання пріоритетних напрямків роботи з врахуванням критеріїв їх оцінки, пошуку нових методів роботи для задоволення потреб громадян.

 

 

 

 


 
 

Інформаційні послуги