Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

101 заклад культури діє в районі


    В районі нараховується 101 заклад  культури: 49 клубних закладів (9 закладів увійшли в ОТГ), 47 бібліотек, 4 дитячих музичних школи, 1 комунальний  музей та 12 громадських музеїв та музейних кімнат. 

    Робота закладів культури спрямована на відродження, популяризацію нових традицій, звичаїв та обрядів, розвиток народної творчості, організацію змістовного дозвілля сільського населення.  Протягом звітного періоду в районі проведено 2884 масовий захід, які відвідали 253017 глядачів, 622 заходи для дітей (50285 глядачів).

    У 2017 році проведено огляд – конкурс фольклорних колективів ”Різдвяні дзвони”; свято зимового фольклору ”Нова радість стала”; огляд - конкурс ”Торба сміху всім на втіху” в смт Гусятин; міжрегіональний конкурс гумору і сатири ”Грицева шкільна наука” в м.Копичинці,  а також   фестиваль дитячої і  юнацької творчості ”Пісенні Медобори” та свято замку Калиновського  «Сидорівський фільварок».

         Протягом 2017 року встановлено 40 енергозберігаючих вікна та  2 дверей а саме: в бібліотеці  с.Вікно встановлено  6 вікон на суму 28,4  тис.грн.,в Самолусковецькому СБК встановлено 2 енерговікна на суму  6,0 тис.грн., також в бібліотеці с.Красне 3 вікна на суму 7,0 тис.грн. та в СБК с.Красне встановлено 6 вікон на суму 14,5 тис.грн.,в Зеленківському СБК 19  вікон на суму 63,7тис.грн. та в Зеленківській бібліотеці замінено   2 металопластикових дверей на суму 10,0тис.грн.,в Яблунівському СБК встановлено 4 енергозберігаючих вікна на суму 12,0 тис.грн.,

           Також, в 2017 році проводились у ремонтні роботи, а саме:  в Постолівському СБК  металопластиком  підбито та відремонтовано піддашшя внутрішнього покриття над сходовою площадкою протягом 2017 року  сума затрат становить 2,0 тис.грн.., в Яблунівському СБК  на даний час здійснено заміну водостічних ринв, проведено ремонтні роботи зовнішніх стін закладу. Сума витрат складає на 6,0 тис.грн., У 2017році у  СБК Раштівці закуплено матеріали для ремонту сходової площадки  на суму 5,5 тис.грн., Біля Гримайлівського МБК здійснено покраску та ремонт огорожі на суму 0,5 тис.грн., та внутрішню штукатурку відкосів біля вікон. Також відбувся ремонт огорожі біля Тудорівського сільського будинку культури за рахунок власних коштів. Відбувся поточний ремонт і в СБК с.Гадинківці ,а саме прошито гіпсокартоном  внутрішнє покриття, відремонтовано та  пофарбовано стіни,  віконні рами, у всіх кабінетах проведено заливку підлоги.та встановлено плитку ,оновлено тюлі ,замінено одяг сцени. Ремонт проводився за рахунок спонсорських коштів ПП. «Коваль».Проводився косметичний ремонт зали і в фоєі і в Малобірківському сільському клубі ,оновлено тюлі та придбано столи до залу  на суму 21,0тис.грн. Придбано крісла і в Котівському СБК на суму 6,7тис.грн. ,в Зарембівському сільському клубі відремонтовано сцену.,в Глібівському будинку культури проведено покраску гурткової кімнати на суму 0,2 тис.грн.,в Яблунівському СБК проведено покраску підлоги, побілку стін в актовому залі, пошито нове вбрання сцени  та пофарбовано огорожу  на суму 13,0тис.грн.,в Хоростківському  МБК здійснювався поточний ремонт, а саме :

утеплення вікон глядацького залу ,заміна санітарних приладів у внутрішній вбиральні на суму 6,9 тис.грн. Також облагоджено прилеглу територію закладу,а саме: встановлено бруківку, оновлення паркової зони, встановлення лавок для відпочинку, капітальний ремонт фонтану.

            Встановлено газовий конвектор в бібліотеці с.Личківці на суму 9,6 тис.грн.

 

 

 
 

Інформаційні послуги