Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Прес-служба повідомляє

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 09:31

Результат пошуку зображень за запитом "небесна сотня" Шановні земляки!

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих відважних патріотів, які власним життям довели щире прагнення нашого народу жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Всі вони залишаються в нашій пам’яті назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Вічна пам’ять Героям!

Щиро бажаю всім нам не зрадити подвиг Небесної Сотні. Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну своїми справами, наближаймо мир та добробут на рідній землі!

more...

КОЗІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАПРОШУЄ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

20.02.2017 | 09:14

КОЗІВСЬКИЙ  РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

ЗАПРОШУЄ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

У ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення, обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

       На сьогодні грошове забезпечення становить:

осіб рядового складу – від 7 тисяч гривень,

сержантського (старшинського) складу – від 8 тисяч гривень, офіцерського складу – від 12 тисяч гривень.

А також є можливість брати участь у миротворчих операціях де заробітна плата становить від 2 тисяч доларів.

Підпиши контракт зі Збройними Силами України.

Також органами місцевого самоврядування надається одноразова грошова допомога у сумі 6 тис.грн.

За інформацією з питань прийому на військову службу за контрактом звертатися за адресою:
Козівський РВК,
тел. моб. 098-806 40 85, 098-116 90 75.

 

more...

Проведено семінар-нараду з педагогами, які відповідають за правову освіту та виховання школярів

17.02.2017 | 11:03

16.02.2017 року  під керівництвом методиста  РМК В.І.Маркуся проведено семінар-нараду з педагогами, які  відповідають за  правову освіту та виховання школярів.

В роботі семінару взяли участь  начальник служби у справах дітей Козівської райдержадміністрації М.М.Озерянська та начальних відділу освіти та спорту Козівської райдержадміністрації В.Г.Медицька.

 

          В ході семінару розглянуто цілу низку важливих питань, серед яких:

1. Організація виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах району в контексті реформування освітньої галузі (доповідач В.Г.Медицька).

2.Організація соціально-правового захисту дітей в Козівському районі (доповідач М.М.Озерянська)

3.Про підсумки правовиховної роботи в навчальних закладах району в першому семестрі 2016/2017 н.р.  та завдання на другий семестр (доповідач В.І.Маркусь.)

4.Розвиток громадянської соціалізації учнів в системі виховної роботи та в процесі вивчення суспільних дисциплін. (доповідач В.І.Маркусь.)

more...

В районному будинку культури відбудеться показ вистави

17.02.2017 | 10:42

Результат пошуку зображень за запитом "відбудеться вистава"19 лютого, в районному будинку культури відбудеться показ вистави «Сотниківна» Богдана Лепкого. Початок о 16:00 год.

22 лютого, в районному будинку культури відбудеться показ вистави «Попелюшка» Початок о 14:00 год.

Головний режисер - Орест Савка

more...

У Бучачі відбулася координаційна нарада правоохоронців регіону

16.02.2017 | 12:48

          15 січня 2017 року, у залі засідань  Бучацької об”єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у  Тернопільській області,                                             під головуванням прокурора  Теребовлянської місцевої прокуратури                   Василя Лотоцького, за участю керівництва Національної поліції в Тернопільській  області, служби безпеки, Бучацької об»єднаної державної податкової інспекції, районної державної адміністрації, районної ради, міського голови Бучача, керівників  правоохоронних органів Бучацького, Бережанського, Монастириського, Козівського, Підгаєцького та  Теребовлянського  районів, які входять  до складу  Теребовлянської місцевої прокуратури, проведено спільну нараду з питань стану  законності, протидії правоохоронними органами злочинності та  корупції за наслідками роботи упродовж 2016 року та перспективи її  подальшої роботи.

          Розпочинаючи захід, прокурор  Теребовлянської місцевої прокуратури зупинився на недоліках та прорахунках які були допущені у роботі в минулому році,  наголосив на важливості координованих зусиль у боротьбі з корупцією та нагадав присутнім, що від успіху боротьби з цим негативним явищем залежить довіра громадян до правоохоронної системи.До слів місцевого прокурора долучилися його заступники по напрямках роботи.

        

more...

Наші навчальні заклади повинні йти в ногу з часом та технічним прогресом!

15.02.2017 | 11:11

Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий з робочим візитом відвідав Конюхівську, Ценівську загальноосвітні школи.

Під час візиту Василь Богданович вручив учням вищезгаданих навчальних закладів мультимедійні інтерактивні комплекси.

 Нинішній освітній процес не можливо уявити без новітніх інформаційних технологій, - переконаний керівник району. – І наші навчальні заклади повинні йти в ногу з часом та технічним прогресом.

Мультимедійний комплекс значно покращує працю вчителя,  яким не потрібно готувати й приносити до класу традиційні плакати, паперові карти чи таблиці. Тепер усе це замінює інтерактивна дошка та  ноутбук. В результаті уроки стають цікавішими для учнів, а отже маю надію зросте і рівень знань.

more...

Шановні воїни афганці!

15.02.2017 | 09:00

Вітання голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших державДата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала Днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 28-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. В цей день ми вшановуємо також наших мужніх захисників, що боронять спокій країни у неспокійний для всіх час. Саме т ому, хоч і з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, ми не викреслемо з пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у берці.

more...

Відбулася щотижнева апаратна нарада

14.02.2017 | 16:06

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Василя Вітрового відбулася щотижнева апаратна нарада. Зокрема обговорено такі питання: щодо ситуації із наповненням бюджету; про активізацію адміністративно-територіальної реформи; про підсумки проведення спортивних заходів; про підготовку до проведення оздоровчої кампанії в Козівському районі у 2017 році; про роботу сектору розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства щодо Урядової програми «теплих» кредитів; про перевезення громадян пільгових категорій та про стан виплати субсидій.

По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано рекомендації та доручення.

more...

Небесна Сотня: На сторожі Гідності (відео)

13.02.2017 | 11:29

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче - життя - під час Революції гідності (листопад 2013 року- лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

 

https://youtu.be/c1QhN0XY2VM

more...

CЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

10.02.2017 | 10:11

Результат пошуку зображень за запитом "фото мрія агрохолдинг" CЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

«Нормативно-правове регулювання діяльності, обліку і оподаткування в багатофункціональних обслуговуючих кооперативах»

13 лютого, м. Тернопіль, вул. В.Винниченка, 8

Під час семінару будуть проведені майстер-класи із заповнення звітів та облікових документів.

ДОПОВІДАЧІ-ПРАКТИКИ:

КУШНІР Галина Володимирівна - голова СОК «Сторожинецька сільськогосподарська дорадча служба», заступник голови районного об’єднання СОК «Господар Підгір’я».

ПАВЛЮК Ірина Миколаївна - головний спеціаліст з питань інфраструктури аграрного ринку, економіки та обліку відділу агропромислового розвитку Сторожинецької РДА.

ДАНИЛЯК Іванна – головний бухгалтер Кооперативного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Рівноправність».

ТРИНДЯК Наталія – бухгалтер-консультант Кооперативного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Рівноправність».

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги