Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівська районна державна адміністрація


http://patrol.police.gov.ua/jobs/process/

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання комісії

20.07.2017 | 12:26

 Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян з питань призначення субсидій та державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям,  яке провів заступник голови райдержадміністрації І.Скобляк.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації І.Павлюк проінформував, що на розгляд комісії надійшло 70 заяв та пакетів документів до них.

За результатами розгляду по кожній заяві прийняті відповідні рішення.

more...

Відбулася зустріч з питання можливого об’єднання публічних та шкільних бібліотек

20.07.2017 | 11:58

 Відповідно до розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 07 квітня 2017 року №188-од «Про реформування бібліотечної системи області» 20 липня у відділі освіти Козівської РДА відбулася зустріч директора Козівської ЦБС Сказко Л.М. та заступника директора ЦБС по роботі з дітьми Лазарчук І.Б. із начальником відділу освіти Медицькою В.Г. по вивченню питання щодо можливого об’єднання публічних та шкільних бібліотек з метою покращення якості надання бібліотечних послуг.

more...

Василь Вітровий провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

19.07.2017 | 15:24

 З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних соціальних питань голова райдержадміністрації  Василь Вітровий  провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто ряд питань: 

1. Про визначення місця проживання дітей.

2. Про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав.

3. Про виховання дітей

     Найбільш  болючим та гострим було обговорення питання, що стосувалося прийняття рішення про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських прав матері. Комісія, зваживши всі "за" та "проти", вирішила за доцільне позбавити батьківських прав,  також матері було наголошено, що рішення комісії носить рекомендаційний характер, а остаточний вердикт прийматиме суд.

more...

Степан Барна: Поліцейські, медики та рятувальники у разі потреби готові надати допомогу прочанам

17.07.2017 | 09:16

Тисячі прочан з різних куточків України і навіть з-за кордону вже збираються у Зарваниці. Щороку тут у середині липня відбувається Загальнонаціональна проща.

Водночас багатьох турбує питання, а чи буде безпечним шлях та перебування у Марійському духовному центрі? Як запевнив сьогодні голова Тернопільської ОДА Степан Барна, абсолютно усі служби готові до виконання задач відповідно до свого профілю.

more...

Президент передав 18 службових автомобілів для потреб тернопільської поліції

17.07.2017 | 09:11

 Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області взяв участь у церемонії передачі службових автомобілів групам реагування патрульної поліції районних відділів та відділень області.

«Дуже важливо, що порядок і безпеку будуть охороняти на наших вулицях підрозділи новітньої патрульної поліції», - сказав Петро Порошенко під час церемонії передачі автомобілів.

more...

Чисельна група прочан пішки прямує до Зарваниці

15.07.2017 | 17:21

Вчора, 14 липня основна колона прочан, чисельність якої становить понад 1500 осіб, вирушила з Тернополя до Зарваниці. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна побажав паломникам легкого шляху, а у суботу вранці зустрів дорогою до Духовного центру у с. Золотники. Традиційно він пригостив паломників морозивом. При цьому в особистому спілкуванні голова цікавився у прочан, чи їм не потрібна їм якась допомога, чи є їхній шлях комфортним. Кожному, хто звернувся з проханням, було надано сприяння у його вирішенні.? 

more...

Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

14.07.2017 | 17:06

  Завдяки децентралізації у громад з’явилася можливість виділяти кошти на об’єкти охорони здоров’я – Президент

Під час робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

 

 

more...

Робоча поїздка Президента до Тернопільської області

14.07.2017 | 17:03

 Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.

«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

more...

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум

14.07.2017 | 11:29

C:UsersНаденькаDesktoplogo+name+date-01.jpgФорум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» запрошує до участі представників ЗМІ

20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

more...

Обговорено можливість реалізації проекту з роздільного збору сміття в селищі.

13.07.2017 | 16:41

 Голова райдержадміністрації В.Вітровий провів  робочу зустріч із директором БФ  агрохолдингу «Мрія» В.Мартюком, головами районної та селищної ради, начальником відділу освіти та спорту, директорами шкіл, керівником КП«Благоустрій»,  під час якої обговорено можливість реалізації проекту з роздільного збору сміття в селищі. За словами Василя Івановича така пропозиція надійшла від генерального директора агрохолдингу. В свою чергу від місцевої влади потрібно написати проект, а із закупівлею сміттєвих контейнерів та пресу допоможе агрохолдинг «Мрія». Також В.Мартюк звернувся до директорів шкіл щоб з початку навчального року залучити школярів, провести серед них роз’яснювальну роботу.

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги