Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівський районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

28.02.2017 | 10:43

 Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення, обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

       На сьогодні грошове забезпечення становить:

осіб рядового складу – від 7 тисяч гривень,

сержантського (старшинського) складу – від 8 тисяч гривень, офіцерського складу – від 12 тисяч гривень.

А також є можливість брати участь у миротворчих операціях де заробітна плата становить від 2 тисяч доларів.

Підпиши контракт зі Збройними Силами України.

     За інформацією з питань прийому на військову службу за контрактом звертатися за адресою:
Козівський РВК,
 тел. моб. 098-806 40 85, 098-116 90

more...

Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий 23 лютого на засіданні 8-ї сесії районної ради звітував перед депутатським корпусом районної ради, сільськими головами та громадськістю про роботу за 2016 рік.

23.02.2017 | 17:45

Світлина від Василя Вітрового. Голова районної державної адміністрації Василь Вітровий 23 лютого на засіданні 8-ї сесії районної ради звітував перед депутатським корпусом районної ради, сільськими головами та громадськістю про роботу за 2016 рік.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

28.03.2017 | 15:13

 Відбулося засідання координаційної ради з питань попередження насильства в сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми під головування заступника голови райдержадміністрації І.Скобляка. Заступник голови ради М.Іваніцька повідомила присутніх про районну програму «Протидії торгівлі людьми на період до 2020 року».

Члени координаційної ради затвердили план заходів щодо попередження насильства в сім»ї. Кожен з присутніх висловив свою точку зору з приводу плану заходів на поточний рік. Ігор Романович наголосив, що пропозиції будуть враховані в плануванні подальшої роботи.

more...

В районі створено прийомну сім»ю.

27.03.2017 | 11:34

Однією з форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, є прийомна сім’я.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 24 березня 2017 року №120-од «Про створення прийомної сім»ї і передачу дитини на виховання та спільне проживання» в районі створено прийомну сім»ю. Щасливими прийомними батьками стали жителі села Вибудів.

Сьогодні підписано договір про влаштування  дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім»ї між Козівською райдержадміністрацією в особі голови та прийомними батьками.

            Вітаючи прийомну матір  і дякуючи за її громадянську позицію, Василь Богданович побажав  новій прийомній  родині добра, злагоди, благополуччя, а влада, сказав він,  якщо виникне потреба, завжди надасть необхідну допомогу.

            Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації М.Озерянська зазначила, що працівники  й іншим родинам, які  не знають чи брати дітей у свою сім»ю, рекомендують приходити у службу у справах дітей. «Ми допоможемо – надамо інформацію і роз’яснимо законодавство, підтримаємо дружньою порадою, допоможемо повірити в себе і свої сили, - сказала Марія Михайлівна, -   то ж чекаємо на вас!»

more...

В районі стартувала Всеукраїнська акція «Серце до серця»

24.03.2017 | 15:18

Результат пошуку зображень за запитом "фото серце до серця" В районі стартувала Всеукраїнська акція «Серце до серця», яка буде проходити з 20 березня по 9 квітня 2017 року. Сектором у справах сім»ї та молоді райдержадміністрації проведено інформаційну роботу, забезпечено підбір та навчання волонтерів ( 10 чоловік), надано скриньки для збору коштів.

more...

"Жінка - берегиня Українського роду"

24.03.2017 | 15:11

 Сектором у справах сім»ї та молоді райдержадміністрації проведено районний конкурс малюнків «Жінка  - берегиня Українського роду». Участь в конкурсі прийняло понад 15 молодих художників. Кращі твори представлено на обласний конкурс.

more...

Нарешті завершилась тридцятирічна епопея по будівництві козівського плавального басейну.

24.03.2017 | 10:22

 Нарешті завершилась тридцятирічна епопея по будівництві козівського плавального басейну. Це був один з наймасштабніших проектів області,  що фінансувався з державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість більше 9 млн.гривень . З районного бюджету на будівництво було виділено 1200 тис.грн.

Приємно, що на відкриття басейну у Козівській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 приїхало багато гостей та посадовців, які так чи інакше долучались до робіт. Голова облдержадміністрації С.Барна, голова обласної ради В.Овчарук, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації О.Хома, помічник народного депутата В.Мудло, завітали голови Тернопільської, Бережанської, Підгаєцької та Зборівської райдержадміністрації.
“Я дуже радий сьогодні бути присутнім на відкритті цього басейну, бо це справді важлива для селища та всієї області подія. Це те, що необхідно нашим дітям, щоб рости здоровими, активними, займатись спортом та розвивати свої таланти. Ще більше радію, що мав змогу долучитись до реалізації цієї справи. Було пророблено багато роботи по всій вертикалі, однак сьогодні маємо гарний результат та бачимо задоволені дитячі обличчя, а це – найважливіше” – зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Сектор у справах сім»ї та молоді інформує…

23.03.2017 | 15:29

Результат пошуку зображень за запитом "фото інформація"Сектором у справах сім»ї та молоді райдержадміністрації забезпечено супровід 19 дітей з ДЦ «Молода гвардія» відповідальні за життя і здоров’я дітей в дорозі було покладено на завідувача сектору. Усі діти повернулися з відпочинку задоволеними.

З нагоди Міжнародного Дня театру сектором у справах сім»ї та молоді райдержадміністрації проведено організаційну роботу щодо поїздки творчих, талановитих дітей для перегляду вистави у Тернопільському драматичному театрі ім..Шевченка.

more...

Висаджено більше 300 саджанців листяних дерев прибережно-захисної смуги Козівського озера

23.03.2017 | 09:50

У рамках відзначення 22 березня Всесвітнього дня води працівниками райдержадміністрації, районної ради, Бережанського міжрайонного управління водних ресурсів, за участю членів Громадського формування "Самооборона Козівщини"   висаджено більше 300 саджанців листяних дерев прибережно-захисної смуги Козівського озера. Даним заходом керівники району хотіли привернути увагу громадськості до проблем води, її значення у житті людини, необхідності збереження та раціонального використання.

 

more...

Відкриття плавального басейну.

22.03.2017 | 15:24
  23 березня 2017 року в Козівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 по вулиці Вітошинського, 14 відбудеться  відкриття плавального басейну, якого з нетерпінням чекала вся Козівщина.    more...

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

20.03.2017 | 10:36

 Основа соціальної захищеності працівника – це офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Адже, заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі державних органів.

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації І.Скобляк провів чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Обговорено питання про результати проведення рейдів-обстежень щодо вивчення стану зайнятості населення району та попередження фактів нелегального використання робочої сили.

more...

Для Козівського району 23.03.2017 буде проведено День консультування

20.03.2017 | 09:58

Результат пошуку зображень за запитом "фото правова допомога" На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Христенко Галиною Адольфівною  23 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщенні Козівського бюро правової допомоги проводитиметься консультування  та надання правової допомоги жителям району.

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги