Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

Козівська районна державна адміністрація


http://patrol.police.gov.ua/jobs/process/

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Шановні колеги ! З професійним святом – Днем державної служби !

23.06.2017 | 09:36

 Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби ! 

            Судячи з власного трудового досвіду, можу сказати, що праця держслужбовця - це нелегка праця. Вона потребує справжньої відданості своїй справі, високої дисциплінованості. Адже головне завдання кожного державного службовця – вірно і чесно служити народу України.

         Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави.     

         

more...

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

20.06.2017 | 10:46

 Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

more...

Відзначення 21-ї річниці Конституції України

19.06.2017 | 16:09

 19 червня, в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації, відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 21-ї річниці Конституції України, Дня молоді та Дня селища.

За результатами обговорення вирішено, що 25 червня 2017 року : 

12.00 – 17.00 год. – спортивна програма на центральному стадіоні;

14.00 год. – дитяча програма, ігри та розваги для дітей, конкурс малюнків на асфальті;

19.00 – 22.00 год. – урочиста частина із святковим концертом;

22.00 – 24.00 – молодіжна дискотека.

more...

Ігор Скобляк провів засідання постійної комісії з питань виділення матеріальної допомоги

19.06.2017 | 10:24

 Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ігор Скобляк провів засідання постійної комісії з питань виділення матеріальної допомоги незахищеним верствам населення. Розглядались заяви громадян з питання надання їм одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з складними життєвими обставинами, що виникли в їх родинах.

На розгляд комісії надійшло 9 звернень, майже по всім зверненням були прийняті позитивні рішення.

more...

З професійним святом — Днем медичного працівника!

16.06.2017 | 15:14

Дорогі медики!
Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

У наш час чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, але ще й стійку мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів сьогодні працюють у зоні бойових дій, де рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям, волонтерам і всім, кому не байдужа наша земля. Героїчно виконуючи клятву Гіппократа, наші медики ризикують власним життям і нехтують особистим спокоєм.

Тож хочу подякувати Вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця. Зичимо вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою.

more...

Виїзне засідання обласного оргкомітету з підготовки до відзначення 100-річчя з часу боїв під селом Конюхи та відкриття Меморіалу на місці поховання Українських Січових Стрільців.

16.06.2017 | 11:31

 15 червня, в рамках підготовки до відзначення 100 – річчя   з часу боїв під селом Конюхи, заступник голови облдержадміністрації Ю. Юрик та начальник відділу сім»ї та молоді облдержадміністрації І.Чорний провели виїзне засідання обласного оргкомітету, яке відбулося в селі Конюхи.

Голова РДА В. Вітровий зазначив, що до відзначення цієї знаменної дати потрібно провести великий обсяг робіт та проінформував присутніх про план заходів, які потрібно виконати.

Під час засідання обговорено пропозиції членів оргкомітету, що стосуються організаційних, господарських та фінансових питань.

more...

Відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей

13.06.2017 | 16:45

 Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

Сьогоднішнього дня жителі села Городище чекали з особливим нетерпінням. Адже він запам’ятається не просто як сонячний літній день, але і як день відкриття  дитячого садка. Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для усіх нас.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: депутат Верховної Ради України Тарас Юрик, голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова районної державної адміністрації Василь Вітровий, голова районної ради Петро Репела.

more...

Митний експеримент в дії: На Тернопільщині розпочинають ремонт на трьох автошляхах

13.06.2017 | 15:37

Спрямування коштів від перевиконання митного збору на ремонт доріг – цьогорічне нововведення, і в Тернопільській області воно вже починає втілюватися. За результатами щотижневої відео-наради під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни стало відомо, що 35 млн грн спрямують на ремонт ділянок трьох автошляхів.

Зокрема, як проінформував Богдан Юлик, начальник Служби автомобільних доріг області, поточний середній ремонт заплановано виконати у таких напрямках: Порохова-Космирин - 10,5 км, Джурин-Попівці - 7 км та Потік-Конюхи-Хоростець - 7,3 км.  

more...

У районі проходять командно-штабні навчання

13.06.2017 | 12:50

У районі проходять командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Козівської районної підсистеми ЄДС ЦЗ (Єдиної державної системи цивільного захисту). Їхньою метою  є визначити рівень готовності органів управління та формувань цивільного захисту до дій під час загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

Близько 8-ї години у район надійшов сигнал тривоги від оперативного чергового управління з питань НС, після чого у райдержадміністрації  зібралась у повному складі районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яку очолює голова райдержадміністрації Василь Вітровий.

Членами комісії були окреслені план роботи та заходи пов’язані з мінімізацією наслідків надзвичайної ситуації та її ліквідації.

more...

Сектором у справах сім’ї та молоді продовжується робота щодо видачі посвідчень багатодітної сім’ї та посвідчень дітей з багатодітної сім’ї.

13.06.2017 | 11:48

Серед сімей з дітьми є такі, які особливо потребують державної підтримки і захисту . Йдеться про сім'ї, де виховуються троє і більше дітей, простіше кажучи - про багатодітні. Хто може отримати статус багатодітної сім'ї, як це зробити, які додаткові права і пільги є у дітей і батьків з таких сімей можна дізнатися у начальника сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації  М.Іваніцької. Сьогодні таке посвідчення отримала мати з с.Уритва.

more...

Архів новин

  

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/agolova/2134234.png 

 

 

 

 

 

УВАГА! З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» - www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися  групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами

 

Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів
 
ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ НА ПЕРІОД ДО 2016 РОКУ
 
Стан взаємодії органів виконавчої влади та громадськості
 
 ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ БУДЕ ЗАБЕЗПЕЧЕНО КВАЛІФІКОВАНИМИ ТА ПРОФЕСІЙНИМИ ЛІДЕРАМИ
 
Всеукраїнський конкурс 
«Кращий державний
службовець»

 

Реформування системи професійного навчання
державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Анонси подій

Інформаційні послуги