Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.

 

Козівська районна державна адміністрація

 

 

 

План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

04.04.2017 | 16:04

Результат пошуку зображень за запитом "фото ліс" План лісогосподарських заходів (рубок) на 2017 рік по ДП "Бережанське ЛМГ" у межах Козівського району

plany_rubok_2017_Berezhanske LMH.xls

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Незаконний посів маку карається законом

21.09.2017 | 16:54
 Працівники правоохоронних органів щорічно здійснюють комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та знищення незаконних посівів наркотиковмісних рослин маку та конопель, а також закликають мешканців району не порушувати законодавство у сфері їх культивування. more...

У Козові розпочався проект під назвою «Європейська Козова»

21.09.2017 | 16:08

У Козові розпочався проект під назвою «Європейська Козова», який складається з декількох етапів. Перший етап  «За чисту Козову» передбачає встановлення контейнерів трьох видів: для пластику та поліетилену (жовтого кольору), скла (зеленого кольору) та макулатури (синього кольору). З метою більш ретельного оповіщення населення і підтримки проекту на центральній площі смт. Козова  учнями навчальних закладів селища проводився флеш – моб. Також школярі розповсюджували  рекламні буклети.

 

 

 

 

 

more...

На колегії АПК підбили підсумки жнивної кампанії

21.09.2017 | 15:15
Засідання колегії департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації відбулося 20 вересня. У заході взяли участь  голова ОДА Степан Барна, заступник директора – начальник управління розвитку агропромислового виробництва та економічного забезпечення департаменту АПК Василь Кічак, директора департаменту АПК, заступник голови колегії Володимир Стахів. more...

«Невидимі» герої Тернопільщини: 90-річна зв’язкова ОУН Євгенія Мальська з Козівщини

21.09.2017 | 14:24

 2017 рік у Тернопільській області проголошено Роком Української Повстанської Армії. За цей рік в області відновлюють пам’ятники, встановлюють меморіальні дошки, згадують та вшановують героїв національно-визвольного руху. Водночас, з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, яку на Тернопільщині будуть відзначати 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці, розпочинаємо серію публікацій про «невидимих» героїв нашого краю.

more...

Тернопільщина першою в Україні презентувала електронну картку пацієнта (фото)

21.09.2017 | 09:10

Презентація електронної охорони здоров’я відбулася на базі Збаразького районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Це означає, що тепер пацієнти користуватимуться єдиною електронною системою, де будуть міститися дані про кожного з них. А це, відповідно, дозволить лікарям надавати якісно та кваліфіковано медичну допомогу.

 

 

more...

Зміни, які відбулися щодо призначення та перерахунку субсидій, роз’яснив Вадим Боярський

21.09.2017 | 08:50

Основна зміна щодо призначення та перепризначення субсидій, внесена передостанньою постановою кабміну, – це те, що будуть враховуватися доходи громадян за два останні квартали попереднього року, тобто третій-четвертий квартали. Раніше, до слова, враховувалися доходи за попередні 4 квартали, які передували місяцю звернення. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський під час брифінгу щодо розтлумачення змін у програмі житлових субсидій.

more...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

20.09.2017 | 15:59

 

Для адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».
На платформі дистанційного навчання в системі безоплатної правової допомоги розроблено ще один курс, який доступний кожному!

more...

Закон по землі потрібно приймати без зволікань, - голови громад (інфографіка)

20.09.2017 | 15:54
Уряд направив на розгляд Парламенту законопроект, який розширює повноваження об’єднаних територіальних громад в сфері земельних відносин. Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об’єднаних територіальних громад» зареєстровано 18 вересня під номером 7118. more...

Безпечні умови праці - це життя та здоров’я працівників

20.09.2017 | 09:47

 

«Сьогодні державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріорітету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.

more...

Оголошення

19.09.2017 | 12:36

 Козівська районна державна адміністрація (організатор перевезень), відповідно до статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» (зі змінами) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 (зі змінами), оголошує конкурс для визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Козівського району.

       

more...

Архів новин

  

Анонси подій

Інформаційні послуги