Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.06.18 | 08:22

Тернопільщина презентувала власний агропромисловий комплекс на масштабній виставці «АГРО-2018» (фото)

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/160676/apk.jpgПотенціал Тернопільської області представили під час найбільшої агропромислової виставки в Україні та Східній Європі – «АГРО-2018», яка відбулася у Києві. До заходу долучилися Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. Делегацію з Тернопільщини очолив перший заступник голови Тернопільської ОДА Іван Крисак.

Виставка, яку провели уже втридцяте, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України. Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Тернопільщина представила продукти власного виробництва м`ясопереробної, молочної, хлібопекарської, спиртової, плодово-овочевої галузей.
За словами Івана Крисака, дана виставка – унікальна можливість продемонструвати багатий потенціал Тернопільської області, презентувати власну продукцію, а також для залучення інвестицій: «Це чудова нагода для налагодження співпраці з країнами, які є лідерами аграрного сектору, а також для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками».

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/160676/apk9.jpg

Анонси подій

Інформаційні послуги