Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 23.05.19 | 15:47

"Впродовж першого кварталу обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області - понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні", - Степан Барна на інвестиційному форумі (відео)

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/180609/123.jpgМіжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина invest 2019" - це багатофункціональна платформа, на якій презентують весь потенціал нашої області. За словами голови облдержадміністрації Степана Барни цей захід не лише традиційний для нашого краю, а й один із наймасштабніших за кількістю іноземних гостей.

"Сьогоднішня наша зустріч є важливим кроком на шляху зміцнення міжнародних відносин Тернопільщини в усіх напрямках її співпраці. Вже зараз впевнено можемо говорити про суттєві позитивні зрушення, які дають усі підстави будувати подальшу стратегію розвитку нашого краю", - зауважив очільник Тернопільської області. Він також додав, що впродовж 2016-2018 року залучено 12,7 мільярди гривень капітальних інвестицій в сектор економіки.

"Це лише внутрішній інвестор. Та пріоритетом для нас є залучення іноземних інвестицій. Лише впродовж першого кварталу 2019 року обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області зріс у 2,3 рази і сягнув показника понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні. За темпами це перше місце в нашій країні", - наголосив Степан Барна.

https://youtu.be/gCkjSGbgEeE

Анонси подій

Інформаційні послуги