Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.01.20 | 09:19

На Тернопільщини фахівці Фонду провели зустрічі з трудовими колективами з питань пенсійного забезпечення

Козова2Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові зустрічі з трудовими колективами Бучацького, Козівського та Монастириського районів. Такі зустрічі передусім є можливістю для громадян дізнатися актуальну і вичерпну інформацію про зміни в пенсійному законодавстві.

У ході спілкування фахівці Фонду роз’яснили бібліотекарям Козівської центральної районної бібліотеки, працівникам Бучацької районної державної адміністрації та Монастириського районного архіву основні аспекти пенсійного законодавства та умовами призначення пенсії за віком. Повідомили, що відповідно до пенсійної реформи кожен рік вимоги до тривалості страхового стажу для реалізації права на пенсійне забезпечення  збільшуються на один рік і тільки ті громадяни, які будуть мати не менше 27 років пенсійного стажу зможуть розраховувати на призначення пенсії за віком у 2020 році. Зазначили, що починаючи з 01 січня 2028 року необхідна тривалість страхового стажу буде складати 35 років. Також представники Фонду роз’яснили залежність розміру пенсії від величини заробітної плати з якої сплачувались страхові внески, умови виходу на пенсію при недостатній кількості страхового стажу, порядок перерахунку пенсійних виплат працюючим пенсіонерам, можливість укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та ознайомили з переваги оформлення електронного пенсійного посвідчення.

Також, організатори заходу розповіли про нові дистанційні форми обслуговування громадян, що пропонує Пенсійний фонд України та переваги отримання інформації за допомогою мобільного додатку «Пенсійний фонд». Детально роз’яснили можливості нових онлайн-сервісів «електронна трудова книжка» і «пенсійний калькулятор» та пояснили як зареєєструватися на вебпорталі електронних послуг Фонду за допомогою електронного підпису.

 

 

 Начальник Головного управління                                                   Ігор Москалик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги