Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Новини

Про дотримання вимог антикорупційного законодавства в органах Пенсійного фонду України в Тернопільській області

27.02.2020 | 16:07
4fa2c810200042c384898602390b6697Запорукою успішного виконання завдання із мінімізації проявів корупції є забезпечення належного рівня знань антикорупційного законодавства як представниками державних органів та органів місцевого свмоврядування, так і суспільства в цілому. З одного боку, це сприяє ефективній дії встановлених законодавством превентивних антикорупційних механізмів, а з іншого — підвищує рівень правової обізнаності громадян, що зменшує ризик порушення їхніх основних прав і свобод у повсякденному житті, more...

Спеціалісти Фонду роз’яснили молоді важливість набуття страхового стажу

27.02.2020 | 15:54

Козова учні (2) (1)Роз’яснення молоді важливості набуття страхового стажу для отримання права на пенсію є одним із пріоритетних завдань Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

Тому фахівці Фонду зустрілися з студентами Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого, ВП НУБіП Бережанського агротехнічного інституту і Зборівського коледжу ТНТУ імені І. Пулюя та учнями Козівської             гімназії ім. В. Герети й Збаразького професійно-технічного училища № 25. 

more...

Продовжується співпраця Головного управління з ветеранськими і громадськими організаціями Тернопільщини

27.02.2020 | 15:52

Козова ветерани Зустріч з представником товариства репресованихЕфективною формою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо змін у  пенсійному законодавстві є співпраця Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області з ветеранськими і громадськими організаціями.

Чергові зустрічі представники Фонду  провели з представниками Бучацької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, Козівського відділення Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих

more...

Жителі області отримули консультації щодо пенсійного забезпечення під час «Прямої телефонної лінії»

27.02.2020 | 15:22

Козова пряма лінія (4)Спеціалісти Зборівського, Козівського, Чортківського районних та Тернопільського міського відділів обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів області.

Найбільше дозвонювачі цікавились питаннями щодо змін у пенсійному забезпеченні, мінімального страхового стажу, який необхідно мати для призначення пенсії та умови виходу на пенсію за віком та на пільгових умовах.

Спеціалісти Фонду розповіли про зростання вимог пенсійного законодавства щодо тривалості страхового стажу для виходу на пенсію за віком та зазначили, що з 1 січня 2020 року для виходу на пенсію за віком у 60 років необхідно мати 27 років стажу.

more...

Спеціалісти Фонду надають фахові роз’яснення щодо питань пенсійного забезпечення під час «Днів відкритих дверей»

27.02.2020 | 12:43

Козова день відкритий дверей (2)Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели “Дні відкритих дверей” для жителів Бережанського, Гусятинського, Збаразького, Кременецького і Козівського районів. На таких заходах громадяни мають можливість отримати актуальну інформацію та фахові роз’яснення щодо питань державної політики у сфері пенсійного законодавства.

Під час спілкування фахівці сервісних центрів ознайомили учасників заходу з особливостями пенсійного забезпечення різних категорій громадян та звернули увагу на необхідність офіційного працевлаштування для призначення пенсії. Роз’яснили залежність її розміру від тривалості страхового стажу, величини заробітної плати та повноти сплати єдиного соціального внеску.  

more...

Трудовим колективам про останні зміни у пенсійному законодавстві

27.02.2020 | 12:21
Козова трудовийСпеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області продовжують інформувати жителів області щодо необхідності набуття страхового стажу для реалізації права на пенсійне забезпечення. Саме тому представники Фонду зустрілися з медичними працівниками Бучацької районної поліклініки і Підволочиської центральної районної лікарні, бібліотекарями Козівської центральної районної бібліотеки та працівниками Зборівського відділення АТ «Державний ощадний банк України».  more...

Відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації

27.02.2020 | 11:48

IMG_20200226_150950Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігор Скобляка відбулося засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.

Під час засідання обговорили питання щодо застосування переговорної процедури закупівлі щодо закупівлі природного газу та про організацію заходів щодо запобігання та поширенню корона вірусної інфекції на території районую.

more...

Що треба знати про нову систему виплати пільг

27.02.2020 | 08:30
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/192379/49ufirg8rioriuwhg.jpgПостановою Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року № 373 затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі (зі змінами). Відповідно до ухваленого рішення Уряду з 1 жовтня 2019 року паралельно функціонують дві системи надання пільг у грошовій формі: готівкова і безготівкова. more...

Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, — Олексій Гончарук

27.02.2020 | 08:27

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/tepebovlyanska/ua/192380/5e539f430246c496294941_820x360.jpgУряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук у програмі «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на Телеканалі «Україна 24».

«В Україні працює національний оперативний штаб, який двічі на день збирає дані про захворювання людей.

more...

На Тернопільщині запроваджують профілактичні заходи з протидії коронавірусу

27.02.2020 | 08:23
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/192413/dsc09475.jpgПозачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні, 26 лютого, під керівництвом заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Гайдука.
Учасники засідання напрацьовували низку заходів, а також подальший алгоритм профілактичних і протиепідемічних дій задля попередження завезення й розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.  more...
Усього: 8531
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

Анонси подій

Інформаційні послуги