Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Підведено підсумки роботи за 2016 рік


Підведено підсумки роботи за 2016 рік

 

Робота Козівського об'єднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області протягом 2016 року була спрямована на наповнення бюджету Фонду та ліквідацію заборгованості платників внесків, своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій і грошової допомоги, поліпшення обслуговування громадян.

До бюджету Фонду з усіх джерел фінансування надійшло - 388 млн.грн., в тому числі власних доходів, враховуючи надходження в частині єдиного соціального внеску - 53,7 млн. грн.,  що становило 100,2% доведеного планового завдання.

Власні доходи, адміністрування яких здійснюється Пенсійним фондом, виконано на 106,4%.  

Заборгованість по страхових внесках станом на 01.01.2017р. складає            829 тис.грн.                                       

Крім того, за підприємствами залишаються невідшкодованими 508 тис.грн. витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, з них дієвого боргу 18,9 тис.грн. 

За даними звітності, яка подається до органів Державної фіскальної служби, 92 страхувальники нараховують заробітну плату 714 застрахованим особам менше  мінімальної. Спеціалістами контрольно-перевірочної роботи проведено 592 перевірки, в результаті яких виявлено 10 порушень, видано 10 приписів та накладено 1 адміністративний штраф.

     На обліку в Управлінні перебуває 22,5 тис. пенсіонерів, яким протягом 2016 року виплачено пенсій і допомог на загальну суму 374 млн. гривень. Місячна потреба на виплату пенсій та допомог на січень цього року склала 34,5 млн. гривень. Пенсія в 2016 році виплачувалася вчасно та в повному обсязі.

Середній розмір пенсійної виплати  становить 1491грн.

Протягом року призначено 794 пенсій та проведено 2203 індивідуальних перерахунків пенсій та виплачувалася пенсія 9 пенсіонерам, переселеним із районів проведення антитерористичної операції.

Проводиться робота щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через вкладні рахунки банків. У такий спосіб отримують пенсії 7573  пенсіонерів або 33%  від загальної кількості.

Для належного обслуговування пенсіонерів в Управлінні організовано прийом та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», де кожного дня проводиться прийом громадян. Так, протягом звітного періоду прийнято 13560 осіб, яким надано консультацію з питань пенсійного забезпечення.

Перший заступник начальника

Козівського об’єднаного управління                В.Є. Семенина

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги