Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Лекція для безробітних 23.02.2017


Працівники Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України 23 лютого 2017 року в приміщенні Козівського районного центу зайнятості провели зустріч з громадянами, які перебувають на обліку в Козівському районному центрі зайнятості, на тему: «Легалізація зайнятості та порядок реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України».

Начальник відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно — аналітичних систем Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Світлана Степанець, повідомила присутнім, що працівники, які одержують заробітну плату «в конвертах» позбавляють себе соціальних виплат та гарантій на майбутнє. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому, легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців.

Своєчасна і повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандіртів — це обов'язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Присутнім на зустрічі громадянам були надані інформаційно-роз'яснювальні матеріали та запропоновано зареєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
Анонси подій

Інформаційні послуги