Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Розпорядження "Про затвердження плану заходів з виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2015-2017роки


  

                          

У К Р А Ї Н А

КОЗІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

­РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від      14.01.2016                         смт. Козова                                       №  13-од

Про затвердження плану заходів з

виконання в районі Державної програми

щодо реалізації засад державної

антикорупційної політики в Україні

(Антикорупційна стратегія)

на 2015-2017роки

Відповідно до Закону України „Про запобігання корупції”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 265 „Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад Державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2015-2017 роки” та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 12.11.2015 р. № 698-од з даного питання:

1. Затвердити план заходів з виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад Державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2015-2017 роки (далі -- План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання Плану заходів та щороку до 05 лютого, 05 квітня, 05 липня, 05 жовтня упродовж терміну його реалізації надавати юридичному сектору апарату райдержадміністрації  інформацію про проведену роботу.

3. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації щороку до 10 лютого, 10 квітня, 10 липня, 11 жовтня узагальнювати подану виконавцями інформацію та інформувати про стан виконання в районі Державної програми щодо реалізації засад Державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки   сектор з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації.

4. Визначити першогозаступника голови райдержадміністрації Соляра М.В.  відповідальним за координацію виконання Плану заходів.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 січня 2012 року № 20 „Про організацію виконання в районі Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки”.

6. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови  районної державної адміністрації  СОЛЯРУ М.В.

Голова районної державної

 адміністрації                                                       В.Б.ВІТРОВИЙ  

 

 

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги