Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Усунення помилок у звітності — обов'язок кожного роботодавця


Усунення помилок у звітності — обов'язок кожного роботодавця

 

Одним із головних обов'язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєсту застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування. Для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватись вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року.

Поповнення згаданого реєстру, відбувається під час подання щомісячної звітності в розрізі застрахованих осіб, що надходить від страховувальників.

На сьогоднішній день спільною справою страхувальників (роботодавців) та Пенсійного фонду України є проведення чіткої та налагодженої роботи щодо швидкого реагування на допущені помилки в поданій щомісячній звітності в розрізі застрахованих осіб. Варто зазначити, що чим швидше буде виявлена та виправлена помилка в звітності, тим більш впевнено буде себе почувати кожен найманий працівник у майбутньому.

Звертаємося до всіх роботодавців, які використовують працю найманих працівників і на те, що персоніфіковані відомості про застрахованих осіб надходять до Пенсійного фонду України у складі щомісячної звітності, яка подається до органів Державної фіскальної служби України, просимо контролювати звіти на наявність допущених помилок і в найкоротші терміни їх усувати. Зосереджуємо увагу на тому, що відомості зі звітності страхувальників вносяться до Реєстру застрахованих осіб, якщо повідомлення про результат обробки не містить кодів помилок. У випадку подання звіту засобами електронного зв'язку з використанням електронно-цифрового підпису, згадане повідомлення — це є перша та друга квитівки, які надходять після надсилання звіту.

Для налагодження ефективної співпраці між страхувальниками та Пенсійним фондом України щодо захисту прав застрахованих осіб, працівники Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України проводять контроль стану подання звітності, повідомляють роботодавців про виявлені помилки у звітності та надають консультації по заповненню таблиць даного звіту.

Шановні роботодавці, пам'ятайте, що ваш звіт з помилками — це відсутність інформації про стаж та заробіток в облікових картках ваших працівників.

 

                     

                                                    Начальник відділу ведення електронних

                                                           реєстрів та підтримки інформаційно-

                                                    аналітичних систем Козівського об'єднаного

                                                    управління Пенсійного фонду України -

                                                    Степанець С.В.
Анонси подій

Інформаційні послуги