Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ПЕРШОЇ ГРУПИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ.


 

 

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ПЕРШОЇ ГРУПИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ.

 

 

Козівське об”єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє,  що з 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати  єдиний  соціальний  внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 гри. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки). Тобто, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

 Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного соціального внеску.

Одночасно повідомляємо, що для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплати за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, тобто 0,5 місяця, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

 

Тому, Козівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області пропонує фізичним особам-підприємцям  доплачувати  єдиний  соціальний   внесок до розміру мінімального (704 грн.) з метою зарахування до страхового стажу повного місяця. 

 

 

 

 

І.О. Кеньо

Заступник начальника

фінансово-економічного

відділу Козівськогооб’єднаного

управління Пенсійного фонду

України Тернопільської області                                        26.06.2017
Анонси подій

Інформаційні послуги