Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Козівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує:


 Козівське об’єднане управління Пенсійного фонду України

Тернопільської області інформує:

 

Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України, то такий місяць повністю зараховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується при обчисленні пенсії.

Відомості по всіх сплачених страхових внесках накопичуються в центральній базі даних персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України. На підставі відомостей, поданих роботодавцями і громадянами, які самостійно сплачують страхові внески, в централізованому банку даних Пенсійного фонду України на кожну застраховану особу відкривається електронна персональна облікова картка з постійним страховим номером, який відповідає ідентифікаційному коду. За весь період трудової діяльності у цій картці накопичуються дані про заробіток, страхові внески, сплачені до Пенсійного фонду, про стаж з усіх місць роботи, а також інші відомості, необхідні для призначення пенсії та виплати соціальних допоміг.

Застрахована особа має право безкоштовно отримувати в територіальних управліннях Пенсійного фонду України за місцем проживання відомості, внесені до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку.

Для зручності громадян функціонує Веб-портал Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua), який надає громадянам можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду за місцем проживання.

Після відповідної реєстрації на порталі користувачі мають змогу отримати інформацію з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян), призначення, перерахунку та виплати пенсій (для пенсіонерів), про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців), а також отримати необхідну консультацію фахівців. У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

 

 

11 липня 2017 року                                                                                Кеньо Іван

заступник начальника

фінансово-економічного відділу

 
Анонси подій

Інформаційні послуги