Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України


 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України запроваджено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 червня 2012 р. №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”. Його створення призначено забезпечити покращання якості та оперативності обслуговування громадян щодо надання електронних послуг Фонду, можливість подальшого впровадження технології електронного урядування в соціальній сфері.

Для захисту персональних і конфіденційних даних прийнято певні міри. Підписуючи заяву про доступ до веб-порталу, громадянин тим самим дає згоду на отримання такої інформації засобами веб-порталу.

Щоб сторонні не змогли скористатися даними, інформація буде знеособленою, по якій неможливо буде ідентифікувати особу. Виписки надходитимуть без зазначення прізвища, імені та по-батькові, без ідентифікаційного коду чи даних паспорта. Також інформація надходитиме у такому вигляді, що її неможливо буде скопіювати чи роздрукувати. Це теж робиться з метою захисту даних.

Для того, щоб зареєструватися на ВЕБ-Порталі Пенсійного фонду необхідно звернутися у відділ прийому та обслуговування громадян Козівського обєднаного Управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, що знаходиться за адресою вул.Грушевського,26  та заповнити відповідну заяву (її можна роздрукувати з веб-порталу), маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.Вам видадуть розписку про отримання заяви, а також реєстраційний код.

Зайшовши на веб-портал, потрібно ввести код, вибрати собі логін та пароль, вказати адресу електронної скриньки, на яку приходитимуть відповіді від Пенсійного фонду.

На вказану електронну скриньку прийде лист – підтвердження реєстрації на веб-порталі.

Найзручніші можливості порталу - виписка з системи персоніфікованого обліку . З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та само зайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій. Отже, інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку, є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії.

Пенсійний фонд надає можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, як:

Перелік страхувальників, які подавали відомості до системи персоніфікованого обліку;

За кожний місяць, починаючи з 2000 року, по кожному зі страхувальників: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість днів для стажу, відмітка про сплату пенсійного/єдиного внеску;

Загальні показники за кожний рік, помісячно: загальна сума заробітку, з якого сплачені страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж;

Відомості про спеціальний (пільговий) стаж, та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (БСВ), по страхувальниках і по роках.

Виписка з пенсійної справи (для пенсіонерів)

Пенсіонери – користувачі Веб-порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати такі відомості з власної пенсійної справи, як:

НазваЗакону України, згідно якого призначено пенсію;

Вид пенсії;

Сума призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством;

Дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, призначених на певний строк).

Попереднє замовлення паперових документів

Отже, розроблено дуже цікаву і перспективну технологію, яка надає багато зручностей при взаємодії з Пенсійним фондом.         portal.pfu.gov.ua

 

25 липня 2017 року                                                                                                              Наталія Коцелко

                                                                                                          Начальник Козівсько відділу обслуговування громадян
Анонси подій

Інформаційні послуги