Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Обираємо спосіб отримання пенсії


 

 

 

 

Обираємо спосіб отримання пенсії

 

Законодавчо закріпленим  в Україні є право вибору способу одержання пенсії: через уповноважені установи банків або через відділення поштового зв’язку. Це особистий вибір кожної людини.

Отримання пенсії через уповноважені установи банку має низку переваг. Головною перевагою є можливість отримати пенсію у відділенні банку або банкоматі по місцю його знаходження. Також, дотримуючи банківську таємницю, працівники бінківських установ забезпечують конфіденційність інформації про розмір пенсії і про наявність засобів на особистій пенсійній картці. При втраті або крадіжці пластикової картки банк забезпечує захист пенсії. Якщо пенсіонера спіткала така прикрість, досить подзвонити у відділення банку, і ніхто не зможе скористатися рахунком, а для пенсіонера виготовлять дублікат банківської картки. До речі, пенсіонер у будь-який час має право відмовитися від послуг одного банку на користь іншого.

Отримання пенсії через поштові відділення також має свої переваги. Послугами поштових відділень для отримання пенсій користуються переважно пенсіонери у сільській місцевості, де банківська мережа не так добре розвинута. Тому найбільшою перевагою є доставка листоношею коштів додому, тобто літній людині не потрібно ходити по вулиці з одержаною сумою грошей.

Отже, зваживши всі «за» та «проти», пенсіонери вправі самостійно визначитись зі способом одержання пенсії: через пошту чи банківську установу, і за бажанням змінити установу, яка здійснює виплату пенсій та грошової допомоги

 

26 липня 2017 року                                                          Світлана Бісовська

 

заступник начальника

 Козівського відділу з питань призначення,

перерахунку та виплати пенсій

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги