Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Легальна заробітна плата нагальне питання сьогодення


     Легальна заробітна плата нагальне питання сьогодення

 

         В умовах сьогодення нагальним стає питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення країни.

         Бiльшiсть молоді вважає, що їхня пенсія ще далеко попереду, тому можна й не замислюватися над тим, що буде через кілька років. Дехто вважає, що жити потрібно тут i зараз, а про майбутню пенсію i чути не хоче. Ми не можемо собі дозволити жити та мислити одним днем. Загальновідомо, що розмір призначеної пенсії залежить від тривалості страхового стажу i від отриманої заробітної плати. Якщо розмір легальної заробітної плати менший за мiнiмальний, то людині не зараховується місяць роботи за повний місяць страхового стажу.

        Як правило, щоб не порушувати закон, пiдприємцi виплачують саме мiнiмальну заробітну плату, а більшу частку обіцяного доходу видають у «конвертi» – без сплати податків та внесків. Отже, на сьогодні легальні заробітки та робочі місця – це завдання загальнонаціонального масштабу.

Слід зауважити, що порушення законодавства у сфері пенсійного забезпечення тягнуть за собою негативні наслідки, такі як соціальна незахищеність найманого працівника, а саме вiдсутнiсть трудового стажу, відпустки, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби та інше.   

Враховуючи, що одним із основних резервів зростання власних доходів органів Пенсійного фонду є легалізація заробітної плати і трудових відносин та з метою забезпечення соціальних гарантій працюючих, спеціалісти Козівського об'єднаного управлінняПенсійного фонду України  проводять iнформацiйно – роз’яснювальну роботу для того, щоб громадяни нарешті зрозуміли, що кожен легковажний крок, зроблений сьогодні, в майбутньому може  мати негативні наслідки.

Не будьте байдужі до себе, не позбавляйте себе соціальних гарантій та забезпеченої старості! 

 

 

                                                                                  Світлана Степанець

                                                                  начальник відділу адміністрування,                                                                            супроводження інформаційних систем,                                                                     електронних реєстрів  та захисту                                                                               інформації Козівського ОУ ПФУ
Анонси подій

Інформаційні послуги