Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

У Пенсійному фонді готові до осучаснення пенсій


 

 

У Пенсійному фонді готові до осучаснення пенсій

 

21 вересня Верховна Рада повинна була прийняти доленосний Закон про пенсійну реформу, який передбачає підвищення пенсій для більшості пенсіонерів вже з 01 жовтня.Але депутати перенесли розгляд цього питання на 03 жовтня.

 

Очікували прийняття цього Закону не тільки 283576 пенсіонеріф, а й вся система Пенсійного фонду, адже була проведена клопітка підготовча робота для здійснення перерахунку саме з 01 жовтня. Опрацьовували програмне забезпечення, проводили попередні перерахунки, перевірки.

Звичайний процес щомісячного нарахування пенсій займає в середньому 4-5 днів, процес нарахування пенсійних виплат, що передбачає масовий перерахунок — 10-12. Враховуючи те, що виплатний період починається з кожного четвертого числа місяця, за який нараховано пенсію, навіть за умови прийняття Закону 21 вересня, встигли б зробити перерахунок.

У разі прийняття Закону третього жовтня, осучаснення пенсій буде проведено саме у цьому місяці. Для фахівців, хто знається на питаннях здійснення масових перерахунків, зрозуміло, що це дуже не просте питання. Проте, якщо вирішення питання, тобто прийняття законопроекту, знов затягнеться у часі, то Пенсійний фонд, навіть за величезного бажання і докладання надлюдських зусиль, не зможе перерахувати жовтневі пенсії. Тому прийняття цього Закону повинно відбуватись в найкоротші терміни.

Пенсійні фонди готові зробити перерахунок .Тому єдине, що зараз потрібно- термінове прийняття Закону.

 

 

                                

                                                                   Козівське об'єднанане управління

                                                                   Пенсійного фонду України

                                                                   Тернопільської області

 

 

        

 
Анонси подій

Інформаційні послуги