Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Про проведення перерахунків


Про проведення перерахунків

 

Відповідно до ухваленого Верховною радою Закону України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” в Козівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України з 1 жовтня 2017 року проведено перерахунок пенсій, а саме: осучаснення  пенсій з використанням єдиного показника середньої заробітної плати, який використовується для призначення пенсій в 2017 році, на рівні 3764,40  гривні,   та розрахунок  розміру пенсії з використанням нового прожиткового мінімуму.

Згідно проведених перерахунків, 92 відсотки пенсіонерів району отримають свої пенсійні виплати в підвищеному розмірі.

Сума додаткових витрат на виплату пенсій в місяцьпо Козівському районустановить 2,3 млн. грн.  

Середній розмір пенсійної виплати після перерахунку становить 1787,71 грн. (до перерахунку 1559,17).

Виплата пенсій в жовтні буде здійснена по двох відомостях. Ті пенсіонери, в кого дата отримання пенсії припадає вже після набрання чинності Закону одержать кошти одночасно по основній відомості пенсію у попередньому розмірі та по додатковій – суму перерахунку. Ті пенсіонери, які вже з 4 жовтня, до набрання чинності Закону, встигнули отримати пенсію, так би мовити, в старому розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до закінчення виплатного періоду, тобто до 25 жовтня.

Одночасно інформуємо, що у додаткові відомості включені особові рахунки, розмір доплати по яких більше 140 гривень. Виплата доплати пенсії,  яка менше 140 грн. буде проведена в листопаді місяці.

Додатково повідомляємо, що розмір пенсійної виплати кожному пенсіонеру обчислюється індивідуально. Перерахунок пенсій проводиться в автоматизованому режимі, на підставі документів, які знаходяться в пенсійній справі, тому  звертатися до управління Пенсійного фонду не треба.

Інформація для довідок за телефоном  2-28-56.

 

Заступник начальника                                          Галина Вовк

Козівського об’єднаного

Управління ПФУ Тернопільської

області

 

10.10.2017р.
Анонси подій

Інформаційні послуги