Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Про перерахунок пенсій з 01 жовтня 2017 р


                           Про перерахунок пенсій з 01 жовтня 2017 р.           

            Відповідно до ухваленого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» з 01 жовтня 2017 року проведено перерахунок пенсій в два етапи.

           На першому етапі проведено осучаснення заробітної плати із застосуванням середньої заробітної плати (доходу) в Україні в розмірі 3764,40 грн. із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу 1%. Для працюючих пенсіонерів з використанням прожиткового мінімуму за даними пенсійної справи. При цьому наявний понаднормовий страховий стаж не обмежується.

           На другому етапі проведено перерахунок  пенсій відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» з використанням прожиткового мінімуму, встановленого на 1 грудня 2017 року збільшеного на 79 грн. – 1452 грн.

           Виходячи із розміру 1452 грн. визначається мінімальний розмір пенсії та за понаднормовий стаж відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» непрацюючим пенсіонерам.

           Виходячи із розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 01.10.2017  року – 1624.00 грн. проведено перерахунок надбавки, передбаченої Законом України «Про донорство крові та її компонентів».

           Після осучаснення заробітної плати, зменшення величини оцінки одного року страхового стажу до 1% та розрахунку розміру пенсії не зберігаються раніше встановлені доплати.

           Якщо розмір пенсії після осучаснення заробітної плати зменшився, встановлюється доплата до старого розміру пенсії.

           Розмір пенсії після осучаснення заробітної плати з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною не може перевищувати 10740 грн.

           Розмір пенсій жінкам, які вийшли на пенсію достроково, не може бути нижче розміру прожиткового мінімуму для осіб, які  втратили працездатність – 1452 грн. 

            З 1 жовтня 2017 року пенсійні виплати з урахуванням надбавок та підвищень не повинні бути меншими  за прожитковий мінімум для непрацездатних осіб 1373 грн.

           Суми підвищення пенсії за жовтень 2017 року, які складають 140 грн. і більше, пенсіонери отримають за додатковими відомостями в жовтні 2017 року. Суми підвищення до 140 грн. отримають пенсіонери разом із пенсією за листопад 2017 року.

            Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.10.2017  року не провадиться перерахунок підвищення дітям війни.

 

17.10.2017р.

      

                                                          Галина Беднарська

                                                          начальник Козівського відділу

                                                          з питань призначення, перерахунку та

                                                          виплати пенсій Козівського ОУ ПФУ

 
Анонси подій

Інформаційні послуги