Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

До уваги приватних та державних нотаріусів


 

       До уваги  приватних та державних нотаріусів.

 

 

 

 Козівське об”єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що 11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» ,опублікований в газеті «Голос України» 10 жовтня 2017 року № 188.

Вказаним Законом внесено зміни до  Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про нотаріат» щодо удосконалення порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Згідно внесених змін запроваджується щоквартальне подання нотаріусами до органів Пенсійного фонду України звітності про укладені договори купівлі-продажу нерухомого майна в порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України. Звіти подаються нотаріусами до органу Пенсійного фонду України за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

 Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна платниками здійснюється також за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса.

На  вимогу органів Пенсійного фонду України нотаріуси протягом 10 робочих днів зобов”язані надавати довідки про суму нотаріально посвідчених договорів, які необхідні  для перевірки дотримання законодавства з питань сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування.

Зазначені зміни набирають чинності з 11 жовтня 2017 року.

 

23.10.2017р.                                             Кеньо Іван

                                                        Заступник начальника

                                                        фінансово-економічного відділу

                                                        Козівського об'єднаного УПФУ

                                                        Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги