Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Про зміни при укладанні договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.


 

                              Про зміни при укладанні

             договору про добровільну участь у системі                            загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

 

 

 Козівське об”єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що 11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України від 03 жовтня 2017 року № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» ,опублікований в газеті «Голос України» 10 жовтня 2017 року № 188.

Вказаним Законом внесено зміни до  Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» - в частині сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Передбачено, що договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.

Тобто, при укладанні договору до 31 грудня 2017 року мінімальний страховий внесок становить 704 грн. в місяць , а  враховуючи проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», у  2018 році мінімальний страховий внесок за кожен місяць становитиме 819,06 грн. Для одноразової сплати за попередні періоди згідно договору про добровільну участь необхідно буде сплатити за кожен місяць 1638,12 грн.  

Зазначені норми набирають чинності з 1 січня 2018 року.

 

 

07.12.2017р.

                                                                            Іван Кеньо

                                                                           Заступник начальника

                                                                           фінансово-економічного

                                                                           відділу Козівського об’єднаного

                                                                       управління Пенсійного фонду

                                                                       України Тернопільської області                                          
Анонси подій

Інформаційні послуги