Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Зустріч з трудовими колективами


 Зустріч з трудовими колективами

             Про пенсійну реформу, новації в системі пенсійного забезпечення у зв'язку із набранням чинності у жовтні цього року Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищень пенсій ", працівникам Козівської районної даржавної адміністрації, Козівської районної ради розповіли фахівці Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Мар'яна Підлісна і Світлана Козицька.

         За словами спеціалістів, переважній більшості пенсіонерів у жовтні провели перерахунок пенсій, і у кого був великий стаж та хороша заробітна плата, виплати суттєво зросли.

         Важливо, що цей Закон скасовує оподаткування працюючих пенсіонерів - із жовтня вони отримують пенсію в повному обсязі.

         Пояснили і те, що є складовими пенсійних виплат, як зараз розраховується страховий стаж. Звернули увагу щодо змін стосовно страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію. Якщо до реформи було достатньо мати 15 років страхового стажу, то вже із наступного року потрібно 25 років, а з кожним наступним роком доплюсовуватиметься один рік, і вже в 2028-ому для виходу на пенсію необхідно буде мати 35 років страхового стажу. Якщо стаж є меншим за 25, але більшим 15 років, вийти на пенсію можна буде в 63 роки. Ті, в кого немає страхового стажу, можуть розраховувати лише на соціальну допомогу після 65 років. Розповіли про право на достроковий вихід на пенсію - кому залишили, а кого позбавили цього права. Попросили не нехтувати можливістю відстежувати через веб-портал Пенсійного фонду України свою заробітну плату і сплачені страхові внески.

 

 

11 грудня 2017 року                                                                                                Оксана Турчин

Головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

  Козівського об'єднаного управління    

Пенсійного фонду України                     

 Тернопільської області                            

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги