Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Пенсію в “конверті” не принесуть


 Пенсію в “конверті” не принесуть

Громадян, які звертаються до Пенсійного фонду, насамперед цікавить розмір пенсії. Тому ми постійно роз'яснюємо, що розмір їхньої пенсії залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески до Пенсійного фонду.

Аналітична робота, яку ми проводимо, дає можливість виявити факти нарахування працівникам заробітної плати, меншої за мінімальний рівень. Буває, що керівники фірм, фермерських господарств встановлюють і собі меншу або мінімальну заробітну плату. Хто повірить, що вони дійсно живуть на ці кошти? Певна частина роботодавців видає своїм працівникам заробітну плату готівкою, не роблячи при цьому жодних відрахувань, а це не тільки ухилення від сплати коштів до місцевого і пенсійного бюджетів, а насамперед позбавлення працівників соціальних гарантій.

Заробітна плата для призначення пенсії буде враховуватись лише за даними Державного реєстру застрахований осіб. І про це варто пам'ятати вже сьогодні. Тому, під час зустрічей у трудових колективах ми пояснюємо, що відповідальність за формування майбутньої пенсії лежить не лише на роботодавцях, а й на кожному працівнику особисто.

А ще гідне пенсійне забезпечення залежить від активної громадянської позиції. Треба сто разів подумати, перш ніж погодитись отримувати заробітну плату “в конверті”. Адже пенсію “ в конверті “ не принесуть.

 

 

13.12.2017р.                                      Козівське об'єднене управління         

                                                           Пенсійного фонду України

                                                           Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги