Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

“ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА”


 “ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА”

15 грудня 2017 року працівниками Козівського відділу обслуговування громадян було проведено черговий захід під назвою «Школа майбутнього пенсіонера».

Головною темою заняття обрали питання щодо правової перевірки документів для первинного призначення пенсій. Наталія Тибінь  звернула увагу відвідувачів, що завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, яких бракує, ще до настання права на пенсію.

Присутніх також цікавили основні аспекти прийнятої пенсійної реформи. Розказала як можна зареєструватись на сайті веб-порталу Пенсійного фонду України. Це дуже зручно, не виходячи з дому можна відслідкувати дані з електронної пенсійної справи - основні дані (номер пенсійної справи/особового рахунку, дата відкриття особового рахунку, вид пенсії, орган ПФУ призначення пенсії, дата призначення), довідка по зарплаті, що врахована при призначенні/перерахунку пенсії, довідка про стаж, врахований для визначення права на пенсію, довідка про стаж, врахований для розрахунку пенсії. При цьому перша виписка з пенсійної справи стає доступною для формування протягом приблизно 3-х днів після реєстрації на Веб-порталі. Подальше оновлення виписки відбувається в першій декаді кожного наступного місяця.

 

 

15грудня 2017 року                                                     Козівське об'єднане управління

                                                                                       Пенсійного фонду України

                                                                                       Тернопільської області

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги