Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Порядок підтвердження заробітної плати для обчислення пенсії


 

         14.03.2018 Порядок підтвердження заробітної плати для обчислення пенсії

Заробітну плату може бути враховано лише за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку. Але якщо особа бажає, або якщо у неї відсутні 60 місяців страхового стажу після 01.07.2000 р., надається довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців стажу до 01.07.2000 р. підряд.

Довідка про заробітну плату (дохід) особи видається на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату підприємством, установою чи організацією, де працювала особа, яка звертається за пенсією. Якщо такі підприємства, установи, організації ліквідовано або припинили своє існування з інших причин, то довідки про заробітну плату видаються правонаступником цих підприємств, установ чи організацій або державними архівними установами. Зауважимо, що в разі неможливості підтвердження даних, зазначених у довідці, первинними документами така довідка не братиметься до уваги при обчисленні розміру пенсії.

Крім цього, у разі якщо архівні установи не мають можливості видати довідку за встановленою формою з розшифровкою виплачених сум за видами заробітної плати, вони можуть видавати довідки, що відповідають даним, наявним в архівних фондах, без додержання цієї форми.

Установлення заробітної плати для обчислення пенсії на підставі показань свідків не допускається. Виписка зі штатного розпису про посадовий оклад, профспілкові квитки, квитки партій та рухів, громадських об'єднань не можуть служити документами, що засвідчують фактичну заробітну плату для обчислення розміру пенсії.

 

                                                        Галина Беднарська

                                              начальник Козівського віділу з питань

                                              призначення, перерахунку та виплати пенсій

                                              Козівського об'єднаного управління      

                                                        Пенсійного фонду України

                                                        Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги