Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

12 квітня 2018 року відбувся «круглий стіл» за підсумками роботи Козівського об’єднаного управління та Козівського відділу ДВС ГТУЮ


 

12 квітня 2018 року відбувся «круглий стіл» за підсумками роботи  Козівського об’єднаного управління та  Козівського відділу ДВС ГТУЮ

 

      З метою повного та своєчасного виконання виконавчих документів про стягнення боргу на користь Пенсійного фонду 12 квітня 2018 року об'єднаним управлінням проведено засідання в формі “Круглого столу”з відділом ДВС ГТУЮ.

       В рамках зустрічі обговорили результати спільної роботи за 3 місяці поточного року, а також акцентували увагу на проблемні питання, які виникають під час проведення роботи по виявленню майна та коштів, що належить боржникам.

     Погашення боргів- це результат спільної роботи представників обох служб. В нинішних умовах коли постійно зростає потреба в коштах на виплату пенсій, погашення заборгованості є суттєвим наповненням бюджету Пенсійного фонду і співпраця з органами ДВС ГТУЮ, щодо її стягнення є одним з пріоритетних завдань, що покладається як на органи Пенсійного фонду так і на державну виконавчу службу.

 

 

                                               Козівське об'єднане управління

                                                                                 Пенсійного фонду України

                                                                                 Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги