Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

12.04.2018 Чи може жінка перейти на пенсію чоловіка, якщо його пенсія більша, але для цього потрібно подати документ, який підтверджував би про те, що вона перебуває на утриманні чоловіка. Що це за документ ?


12.04.2018 Чи може жінка перейти на пенсію чоловіка, якщо його пенсія більша,  але для цього потрібно подати документ, який підтверджував би про те, що вона перебуває на утриманні чоловіка. Що це за документ ?

Умови призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника визначено статтею 36 Закону України “Про загальнообов'язкове  державне пенсійне страхування”. Зокрема, пенсію у зв'язку з втратою годувальника призначають непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні.

За документ, що посвідчує факт перебування на утриманні непрацездатних членів сім'ї, приймають довідки житлово-експлуатаційних або інших організацій з місця проживання, або довідки органів місцевого самоврядування, або довідки про реєстрацію місця проживання (разом з годувальником за однією адресою), видані згідно з вимогами статті 3 Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” (пункт 2.11 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, затверрдженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1).

У разі неможливості подати зазначені документи факт перебування на утриманні пемерлого годувальника встановлюється в судовому порядку.

 

                                                              Козівське об'єднане управління      

                                                                  Пенсійного фонду України

                                                                  Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги