Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

13.04.2018 Чи можна укласти договір про добровільну участь у системі участь у системі ообов'язкового державного соціального страхування пенсіонеру, який не працює але хочедобровільно сплатити єдиний внесок з метою перерахунку пенсії?


загальн13.04.2018 Чи можна укласти договір про добровільну участь у системі ообов'язкового державного соціального страхування пенсіонеру, який не працює але хочедобровільно сплатити єдиний внесок з метою перерахунку пенсії?

         Право на добровільну сплату єдиного внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування(далі- Закон про ЄСВ), і не належить до платників єдиного внеску, зокрема іноземці та особи  без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України , які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України(абзац п'ятий частини першої статті 10 Закону про ЄСВ).

         У зазначеному переліку осіб не передбачено обмежень, які унеможливлювали б укладення договору додровільної участі для пенсіонерів, що не працюють.

         Отже, підстав для відмови в укладенні договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування для пенсіонерів, що не працюють, немає.

 

 

 

                                                              Козівське об'єднане управління      

                                                                        Пенсійного фонду України

                                                                        Тернопільської
Анонси подій

Інформаційні послуги