Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

04.05.2018 Із 1 квітня працюючим пенсіонерам здійснюється автоматичний перерахунок пенсій


04.05.2018  Із 1 квітня працюючим пенсіонерам здійснюється автоматичний перерахунок пенсій.

         -Якщо набуто не менше як 24 місяці страхового стажу

     У разі якщо за два роки роботи після призначення або попереднього перерахунку пенсії особа набула не менше як 24 місяці страхового стажу, перерахунок здійснюється з урахуванням цього страхового стажу.

         Крім того, чи варто залишити той заробіток, що був врахований під час призначення(попереднього перерахунку) пенсії, чи доцільно враховувати заробіток, який людина отримала за роботу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. При цьому заробітна плата враховується за періоди страхового стажу, призначені в частині першій статті 40 Закону 1058.

         При проведенні перерахунку (чи то з урахуванням страхового стажу, чи з урахуванням страхового стажу та заробітної плати) показник середньої заробітної плати (доходу), який враховується під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії, не змінюється.

         -Коли за два роки набуто менше як 24 місяці страхового стажу.

         Якщо пенсіонер після призначення (перерахунку) пенсії набув менше як 24 місяці страхового стажу, перерахунок здійснюється  не раніше як через два роки після призначення (попереднього перерахунку) пенсії з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку).

         Заробітна плата для обчислення пенсії не здійснюється. Тобто заробіток, який особа отримувала після призначення (попереднього перерахунк) пенсії, у цьому разі не враховується, навіть якщо він досить високим.

        

         04.05.2018 р.

                                                                Галина Беднарська начальник                                                                   Козівського відділу з питань призначення,

                                                 перерахунку та виплати пенсій                                                                                                            Козівського об'єднаного управління

                                                 Пенсійного фонду України

                                                 Тернопільської області

                  

 
Анонси подій

Інформаційні послуги