Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

08.06.2018р. “Лекції для безробітніх”


08.06.2018р. “Лекції для безробітніх”

 

            Начальник Козівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Галина Беднарська взяла участь у спільному семінарі з тимчасово безробітними, які перебувають на обліку в Козівському районному центру зайнятості. Даний захід відбувся 08 червня 2018 року.

         Фахівець Фонду зауважила, що однією з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є нелегальна зайнятість частини населення та виплата заробітної плати «в конверті». Наголосила на важливості отримання легальної заробітної плати і повідомила, що без належного оформлення трудових відносин наймані працівники втрачають право на отримання соціальних гарантій, передбачених законодавством України. Підкреслила, що лише легальні трудові відносини та офіційна заробітна плата спроможні забезпечити гідний розмір пенсійної виплати у майбутньому.

         Також фахівець запропонувала присутнім зареєструватися на ВЕБ-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю та перевірки відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

          Зустріч пройшла в активному діалозі, всі учасники отримали кваліфіковані відповіді та буклети з питань легальної зайнятості та пенсійного забезпечення.

 

 

                                                                                               Козівське об'єднане управління

                                                                                   Пенсійного фонду України

                                                                                   Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги