Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

06.07.2018«Круглий стіл» з Державною виконавчою службою, щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України


06.07.2018«Круглий стіл» з Державною виконавчою службою,  щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду України

 

 

Козівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області постійно проводиться робота по погашенню заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України.

Одним з напрямків відповідної роботи є стягнення заборгованості через органи Державної виконавчої служби .

З метою повного та своєчасного виконання виконавчих документів про стягнення боргу на користь Пенсійного фонду України 06 липня 2018 року відбулося засідання в форматі «круглого столу» в якому взяли участь: начальник Козівського районного відділу ДВС ГТУЮ Василь Проців, завідувач юридичного сектору Козівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Павло Беднарський

На зустрічі відбулося обговорення результатів роботи за 6 місяців поточного року, а також питання подальшої співпраці, яка спрямована на активізацію роботи по стягненню заборгованості на користь управління ПФУ. Фахівці служб провели аналіз по залишку виконавчих проваджень, які перебувають на виконанні у ДВС.

          З метою виявлення причин не виконання судових рішень з початку року представниками управління було проведено 15 ознайомлень з матеріалами виконавчих проваджень.

          На засіданні начальник Козівського районного відділу ДВС ГТУЮ Василь Проців доповів про проведену роботу в 1 півріччі 2018 році по стягненню заборгованості на користь ПФУ та звернув увагу на наявні проблемні питання, що виникають при примусовому виконанні документів управління, наголосив на необхідності зменшення залишків сум за виконавчими документами, що перебувають на виконанні в ДВС по стягненню заборгованості на користь управління задля подальшого спрямування коштів на виплату пенсій.

          За результатами заходу фахівці служб визначили спільні дії з метою виявлення всіх резервів для повного погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду до кінця року.

 

                                                                                              Козівське об'єднане управління

                                                                                 Пенсійного фонду України

                                                                                 Тернопільської області

 
Анонси подій

Інформаційні послуги