Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

09.07.2018 Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг ПФУ


09.07.2018 Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг ПФУ

             Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України www.portal.pfu.gov.ua. Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі запитання: "Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?", "Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійному фонду?", "Який страховий стаж я здобув?". За допомогою веб-порталу зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду та дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду. При цьому веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально з дотриманням вимог до захисту персональних даних.        Передбачено два способи реєстрації:

I. За заявою: 1) Для цього необхідно особисто відвідати орган ПФУ, написати заяву. Внесені у заяву відомості перевіряються фахівцем Фонду, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду. Вам видається розписка про одержання заяви та "реєстраційний код", необхідний для реєстрації на веб-порталі. 2) Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет і вибрати пункт меню "Реєстрація" в закладці "Реєстрація за заявою". Заповнити реєстраційну форму. Логін та пароль бажано вибирати такими, що не містять Ваших справжніх імен та прізвищ. Виконання такої рекомендації підвищить рівень захисту Ваших персональних даних. 3) Після реєстрації на введену Вами електронну адресу надійде лист для підтвердження реєстрації. Після підтвердження реєстрації Ви отримаєте повідомлення веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

II. Он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП): Зайти на веб-портал ПФУ в мережі Інтернет. На екронній формі "Вхід" в закладці "За ЕЦП" можна ознайомитися зі списком АЦСК (Акредитованих центрів сертифікації ключів), ЕЦП яких підтримує веб-портал ПФУ. Якщо Ви ще не маєте ЕЦП одного з цих АЦСК, необхідно звернутися в АЦСК та отримати його. Ключ ЕЦП може зберігатися на флешці або на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Для авторизації за ЕЦП з флешки потрібно зайти на веб-портал, обрати пункт головного меню "Вхід" та виконати перший вхід на портал за ЕЦП (закладка "За ЕЦП"). Електронний цифровий підпис (ключ ЕЦП) міститься й на електронному пенсійному посвідченні. Для авторизації за ЕЦП з електронного пенсійного посвідчення (ЕПП) оберіть пункт головного меню "Вхід" та виконайте перший вхід на портал за ЕПП (закладка "За ЕПП"). Реєструватися на веб-порталі потрібно тільки один раз! Надалі доступ до електронних послуг (одержання виписок, перeгляд анкетних даних та електронної пенсійної справи, подання звернень, скарг, запис на прийом тощо) здійснюється після авторизації на веб-порталі ("Вхід")
                                                     

                                                 Козівське об'єднане управління

                                                                           Пенсійного фонду України

                                                                           Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги