Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

09.08.2018р. “Лекції для безробітніх”


09.08.2018р. “Лекції для безробітніх”

 

        08 серпня 2018 року в приміщенні Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулася зустріч начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Світлани Степанець з тимчасово безробітніми.

         Працівник Фонду розповіла про умови виходу на пенсію, особливу увагу приділила питанню необхідності набуття страхового стажу, так як з          1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають чоловіки після досягнення ними 60 річного віку та жінки після досягнення ними відповідного пенсійного віку за наявності в них страхового стажу не менше 25 років. При цьому вона зауважила, що мінімальний страховий стаж буде збільшуватися до 35 років в 2028 році.

         Поряд з цим, розповіла про негативні наслідки отримання заробітної плати «в конверті» та щодо змін з 1 січня 2018 року у добровільному страхуванні. Нагадала також про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, запропонувала учасникам семінару зареєструватися та отримувати інформацію із своєї  картки застрахованої особи про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески. Всім присутнім на семінарі були вручені брошури з висвітлених питань.

          

                                                                                  Козівське об'єднане управління

                                                                                  Пенсійного фонду України

                                                                                  Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги