Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

16.08.2018 Які документи можна пред'явити під час призначення пенсії.


16.08.2018  Які документи можна пред'явити під час призначення пенсії.

        Відповідно до Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” під час призначення пенсії враховується зарплата за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про зарплату первинними документами також враховується зарплата за будь-які 60 календарних місяців підряд до 30 червня 2000 року незалежно від перерв у роботі.

         Згідно з пунктом 2.1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій до 1 липня 2000 року подається довідка про зарплату за встановленою формою. У ній має бути зазначено назву первинних документів, на підставі яких її видано, місцезнаходження та адресу, за якою можна перевірити відповідність даних довідки первинним документам. Окрім того, довідка має містити кутовий штамп і печатку, підпис керівника і головного бухгалтера підприємства.

         Відповідно до пункту 2.10 Порядку довідку про зарплату (дохід) на підставі особових рахунків, платіжних відомостей та інших документів про нарахування зарплати видає підприємство або організація, де особа працювала. Якщо такі організації ліквідовані або припинили своє існування з інших причин, довідки про зарплату видають правонаступники цих підприємств або архіви. Якщо архівні установи не мають можливості видати довідку за встановленою формою з розшифруванням виплачених сум за видами заробітку, вони можуть видати документи, що відповідають даним архівних фондів, без дотримання цієї форми.

         Установлення заробітку для призначення пенсії на підстані показань свідків не допускається. Виписки зі штатного розпису про посадовий оклад, проспілкові квитки, квитки партій і рухів, громадських об'єднань не є документами, що свідчать про фактичний заробіток для визначення розміру пенсії.

 

 

                                                                  Козівське об'єднане управління

                                                                       Пенсійного фонду України

                                                                       Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги