Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

У Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості працював дистанційний пункт консультування громадян


У Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості працював дистанційний пункт консультування громадян

Під час роботи дистанційного пункту консультування жителі Козівського району отримали консультації та роз’яснення з правових питань. Зокрема громадян цікавило питання щодо  внесення змін до державного акту на право власності на землю, випадки, коли спадкоємці мають обов’язкову частку у спадщині та інші питання у сфері земельних, сімейних та спадкових відносин.

Очільниця Козівського бюро правової допомоги Ганна Луцишин роз’яснила, що до 01.01.2013 року громадяни, які виявили помилки у своїх державних актах на землю зверталися до відповідного органу Державного земельного кадастру, і отримували новий державний акт взамін того, в якому були допущені помилки. На даний час відповідно до Закону України «Про державний земельний кадастр», який діє в редакції від 01.01.2013 року, нові державні акти про право приватної власності на землю не видаються, тому громадяни змушені звернутися до суду із заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу. Згідно з вимогами ч. 1 п. 6 ст. 315 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі в порядку окремого провадження.

Для отримання безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 7, контактний телефон: (0352) 52-15-20, 068-355-13-63.

Адреси структурних підрозділів Тернопільського місцевого центру – бюро правової допомоги:

— м. Бережани, вул. Банкова, 6;

— смт. Козова, вул. Дорошенка, 3;

— м. Підгайці, вул. Шевченка, 2а;

— смт. Підволочиськ, вул. Д. Галицького, 80;

— м. Теребовля, вул. Кн. Василька, 150.

 

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.
Анонси подій

Інформаційні послуги