Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

09.10.2018р. “Лекції для безробітніх”


09.10.2018р. Лекції для безробітніх

 

        Органами Пенсійного фонду України постійно проводиться широка роз'яснювальна робота серед населення щодо змін в пенсійному законодавстві та інших питань, що стосуються діяльності Фонду.

          Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Світлана Степанець взяла участь у черговому семінарі для безробітніх у Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

         Осоновними питаннями , які обговорювались на зустрічі були :реформування пенсійної системи, легальні трудові відносини та використання дистанційних форм надання послуг громадян.

         Фахівець  розповіла про переваги легальної зайнятості , звернула увагу присутніх на тому, що лише відповідно до законодавства оформлена праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише офіційна заробітна плата впливатиме на розмір майбутньої пенсії. Ознайомила із змінами в пенсійному законодавстві з 1 січня 2018 року, підкреслила, що право на пенсію за віком після досягнення 60 років мають тільки ті особи, в яких страховий стаж не менше 25 років, а підвищення страхового стажу відбудеться поетапно, кожного року на один рік.

         Під час зустрічі представник фонду надала консультації щодо реєстраціх на веб-порталі електронних послу Пенсійного фонду України з метою здійснення контролю за накопиченими індивідуальними відомостями щодо набутого страхового стажу, а також роздала інформаційні листівки і буклети.

        

 

                                                                                  Козівське об'єднане управління

                                                                                  Пенсійного фонду України

                                                                                  Тернопільської області
Анонси подій

Інформаційні послуги