Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Робоча зустріч керівника Козівського бюро правової допомоги у Козівському відділенні поліції Бережанського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області


Робоча зустріч керівника Козівського бюро правової допомоги у Козівському відділенні поліції Бережанського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області

04 жовтня 2018 року Ганна Луцишин, в.о. начальника Козівського бюро правової допомоги, провела робочу зустріч у Козівському відділенні поліції Бережанського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області. Під час зустрічі обговорювали питання забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Так, Ганна Луцишин поінформувала про те, що у Козівському бюро правової допомоги громадяни можуть отримати консультації та роз’яснення з правових питань, скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України, отримати доступ до безоплатної вторинної правової допомоги. Також юрист наголосила, що особи, яких підозрюють або обвинувачують у вчиненні злочину мають право на безкоштовну вторинну правову допомогу. Тому представник правоохоронного органу, що здійснив затримання, зобов’язаний невідкладно повідомити про цей факт відповідний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представник правоохоронного органу, відповідальний за перебування затриманих, зобов’язаний перевірити виконання обов’язку щодо інформування центру про затримання особи та реалізувати його самостійно, якщо цього не було зроблено раніше. У такому випадку від особи не вимагається заявляти жодних клопотань, складання чи підписання будь-яких інших документів.

Інші учасники кримінального провадження (свідки, потерпілі та інші) також мають право на безоплатну правову допомогу, що надається у бюро правової допомоги.

У Козівському відділенні поліції Бережанського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області розмістили буклети інформаційного характеру та інформацію про режим роботи Козівського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Козова, вулиця Дорошенка 3,  та тел.: (03547) 2-22-24.
Анонси подій

Інформаційні послуги