Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Пам'ятка для роз'яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії


Пам'ятка

для роз'яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

             1.Інформація про сплачені суми єдиного внеску, в тому числі фізичної особи - підприємця надається при особистому зверненні застрахованої особи

У разі необхідності необхідно звернутися до Козівського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою смт. Козова, вул. Грушевського ,26 кабінет №13 (третій поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов'язкове соціальне страхування та отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7).

2.У разі звернення особи, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень-червень):

Є можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь) в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за попередні періоди.

Для укладання договору про добровільну участь необхідно звернутися в Козівське  відділення   Бучацької ОДПІ  за адресою: смт. Козова ,вул. Грушевського,48.

Договір про добровільну участь може бути укладений за будь - які місяці в періоді (січень-червень), в яких особа не підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

Розмір мінімального страхового внеску у 2018 році становить:

819,06 грн. (3723грн. х 22%) за місяць в якому укладений договір та майбутні місяці;

1638,12 грн. (3723 грн. х 22% х 2 (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2 ) за попередні місяці.

Бланк договору можна переглянути та роздрукувати інформаційному ресурсі ДФС за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/-nakazi/63752.html

3.У разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т. ч. підприємцем, та за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди:

У разі необхідності необхідно звернутися до Козівського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою смт. Козова, вул. Грушевського,26 кабінет №13( третій поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов'язкове соціальне страхування та отримати довідку за формою ОК-5 (ОК-7).

Необхідність погашення боргу зі сплати єдиного внеску на рахунки Козівського  відділення   Бучацької ОДПІ  за адресою: смт. Козова ,вул. Грушевського,48. (якщо особа - підприємець);

Застрахована особа має право вимагати від страхувальника (якщо особа- найманий працівник) сплати страхових внесків, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування).

Інформації про сплату єдиного внеску можна отримати дистанційно: через веб-портал Пенсійного фонду України, шляхом отримання СМС повідомлень. Для підключення СМС повідомлень звернутися до Козівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області за адресою смт. Козова, вул. Грушевського,26, кабінет №13( третій поверх) та пред'явити паспорт (інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта.

За довідками звертатися: смт. Козова,  вул. Грушевського 26, кабінет  № 13 (третій поверх),

телефон  2 -20-60
Анонси подій

Інформаційні послуги