Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Робоча зустріч у Центрі пробації


Робоча зустріч у Центрі пробації

05 листопада 2018 року Ганна Луцишин, в.о. начальника відділу «Козівське бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела робочу зустріч з начальником Козівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області, під час якої обговорювали питання забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

Так, Ганна Луцишин поінформувала про те, що безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань;складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Безоплатна вторинна правова допомога передбачає зокрема складення документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Керівники Бюро та Центру пробації дійшли домовленостей про підписання меморандуму, а також погодили подальшу спільну роботу та проведення спільних заходів щодо більш ефективного інформування громадян про їхні права.

У приміщенні Центру розмістили буклети інформаційного характеру та інформацію про режим роботи Козівського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Козова, вулиця Дорошенка 3,  та тел.: (03547) 2-22-24.

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги