Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Організація мобільного консультаційного пункту у Денисівському відділенні стаціонарного догляду


 

 

Організація мобільного консультаційного пункту у Денисівському відділенні стаціонарного догляду

 

15 листопада 2018 року у Денисівському відділенні стаціонарного догляду Козівським бюро правової допомоги організовано мобільний консультаційний пункт. Особам, які перебували у Денисівському відділенні стаціонарного догляду, надавались консультації та роз’яснення з правових питань.

 Ганна Луцишин, в.о. начальника відділу Козівське бюро правової допомоги надавала правові консультації з сімейних, земельних та інших правових питань, зокрема громадяни зверталися з питанням щодо оренди землі.

Потрібно знати:

відносини, пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом УкраїниЦивільним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі. Згідно статті 13 Закону України «Про оренду землі» договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Істотними умовами договору оренди землі є: об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки); строк дії договору оренди; орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату. За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися інші умови. Орендована земельна ділянка або її частина може передаватися орендарем у суборенду без зміни цільового призначення, якщо це передбачено договором оренди або за письмовою згодою орендодавця.

Також присутні отримали інформацію про можливість скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України, отримати, при необхідності, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.

 У Денисівському відділенні стаціонарного догляду залишили присутнім буклети з правовою інформацією і повідомили про режим роботи Козівського бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: смт. Козова, вулиця Дорошенка 3,  та тел.: (03547) 2-22-24.
Анонси подій

Інформаційні послуги