Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

ДЕТІНІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИЗНАЧАЄ ЗАБЕЗПЕЧЕНУ СТАРІСТЬ


        ДЕТІНІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИЗНАЧАЄ ЗАБЕЗПЕЧЕНУ СТАРІСТЬ

         Питання легалізації зайнятості населення та заробітної плати актуальне сьогодні, як ніколи. Адже від того, чи офіційно працюємо ми сьогодні, залежатиме, коли вийдемо на пенсію і на скільки забезпеченою буде наша старість. Бо тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним, мати право на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою. Саме тому працівники Пенсійного фонду України систематично проводять роз’яснювальну роботу серед працівників та роботодавців.  Бо ж часто гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати за невелику зарплату або взагалі нелегально. Бажаючи уникнути зайвих, на думку роботодавця, витрат, видають працівникам її «у конвертах».
         Та про реалізацію своїх трудових прав і забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен подбати й сам, вимагаючи від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладення трудового договору, регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.

         А зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, кожна особа має можливість контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії ,слідкувати, з якої суми заробітної плати, скільки та за який період сплачено за неї роботодавцем до Пенсійного фонду страхових внесків( якщо з якихось причин роботодавець не сплатив їх, то періоди, за які не сплачено внески, випадають зі страхового стажу працівника). І цим самим забезпечити собі достойну старість.

 

 

04.01.2019                                                Козівське об'єднане управління

                                                                       Пенсійного фонду України

                                                                       Тернопільської області

 

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги