Козівська районна державна адміністрація
47600, смт.Козова, вул.Грушевського, 38
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/posilbody/prezident.gif 

 

Опитування

.
На головну

Страховий стаж: головні нюанси


        Страховий стаж: головні нюанси

        

      Найголовніше, що потрібно знати про трудовий стаж, це те, що якщо він був отриманий до січня 2004 року, то автоматично прирівнюється до страхового стажу. А ось після 1 січня 2004 року для розрахунку пенсії береться до уваги період, протягом якого роботодавець сплачував внески до Пенсійного фонду. Через 10 років, уряд вніс поправки до закону про страховий стаж і з 1 січня 2014 року до пенсійного стажу також включають:

-навчання у вищих  і середніх навчальних закладах, на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.

-період проживання дружин офіцерів, прапорщиків і мічматів, а також військовослужбовців внесрочної служби з чоловіками в місцевостях, де не було можливості працевлаштуватися за спеціальністю (але не більше 10 років).

         Таким чином, дві ситуації вище гарантують нам нарахування пенсійного стажу навіть у випадку, якщо якийсь час ви не працювали.

         Пенсійний стаж розраховується  щомісячно, при цьому неповний місяць роботи може бути включений до страхового стажу, якщо сума сплачених за цей місяць внесків до Пенсійного фонду була не меншою, ніж мінімальний внесок.

 

 

21.01.2019                                                Козівське об'єднане управління

                                                                       Пенсійного фонду України

                                                                       Тернопільської області

 

 

 

 
Анонси подій

Інформаційні послуги